Teşekkürler Yem önerisi için

Akyolkardeşlerden açık mama almanızı önermem. Aynı şekilde açık kum.

Oyla 0
Akyolkardeşlerden açık mama almanızı önermem. Aynı şekilde açık kum.
Versela laga yas mamayi nerden alayim site adi var mi bide akyolkardeslerin sitesinde Sağlık tohumu var alsam sıkıntı olur mu senide yoruyorum sorularımla Doğanay bey kusura bakma senin gibi deneyimli ustalar dan bilgi goruslerinden yararlanmak güzel oluyor saygilar

Oyla 0
açık konuşmak gerekirse açık mama aldım oradan. İnanılmaz yoğun naftalin kokusu vardı. Ürünleri saklama koşulları muhtemelen iyi değil. Bu nedenle kapalı paket ürünleri tercih etmenizi öneririm.
petmarketburada ya da hobipetten alınabilir.

Oyla 0
açık konuşmak gerekirse açık mama aldım oradan. İnanılmaz yoğun naftalin kokusu vardı. Ürünleri saklama koşulları muhtemelen iyi değil. Bu nedenle kapalı paket ürünleri tercih etmenizi öneririm.
petmarketburada ya da hobipetten alınabilir.
Usta sağlık tohumu var mis açık akyolkardeslerde alınır mi

Oyla 0
Yerinde olsam almam. Bahsettiğim sitelerden almak daha uygun olur. Ya da Facebook üzerinden çırpan a ulaşılabilir

Oyla 0
Yerinde olsam almam. Bahsettiğim sitelerden almak daha uygun olur. Ya da Facebook üzerinden çırpan a ulaşılabilirsagli
Yerinde olsam almam. Bahsettiğim sitelerden almak daha uygun olur. Ya da Facebook üzerinden

Yerinde olsam almam. Bahsettiğim sitelerden almak daha uygun olur. Ya da Facebook üzerinden çırpan a ulaşılabilir
para sorun değil de sağlık tohumu 1kg 35 tl maksadım acaba sağlık tohumu boyat çıkar diye korkuyorum bide ölen babamin baktığı paşa ya birsey olur diye korkuyorum kafamdaki soru işareti yani Doğanay bey senide yoruyorum

Oyla 0
Duvo Plus+ Yabani Kondisyon Ve Sağlık Tohumu Karışımı 1 kg
petmarkette bu alınabilir. Paketten bölme ama iyi bir karışımı var. Sorunlu geleceğini sanmam

Oyla 0
SKT öyle yazıyorsa Versele Laga alın o halde. En güncel ithal gelenler o bildiğim kadarıyla. Eğer tarihi doğru girilmemiş ise bu önerdiğim daha iyi

Oyla 0