TKKF Muhabbet Kuşları ve Papağanlar Kitabı Hastalıklar Bölümü

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Ümit abi bu konuyu özellikle senin isteğin için açıyorum :)
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
image-jpg.9011

image.jpg
image.jpg

Evet TKKF papağanlar kitabı hastalık bölümünün sayfaları bu şekilde sayfa 70 ten 120 ye kadar çektim daha da birkaç sayfa kaldı onlarıda bu konunun altına atacağım ,sanırsam buradaki fotoğraf kapasitesi doldu. Bu konuyu hazırlamak baya zamanımı aldı. umarım işinize yarar. Keyifli okumalar :)

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 13
  • image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 119
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 12
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Mine girginer

iyikus.com Üyesi
Müthiş... çok teşekkürler Ayrıca @Ümit T. İşte benim kuşumun sorunu bence sayfa 89 da. Hava kesesi aktarları
Çünkü bu güne kadar ki antibiyotikler hiç fayda etmiyor. Ayrıca kuşta diğer solunum hastalık belirtileri hiç yok. Ama tedaviyi nasıl yapacağımı tam anlamadım. Bana yardımcı olur musun

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Müthiş... çok teşekkürler Ayrıca @Ümit T. İşte benim kuşumun sorunu bence sayfa 89 da. Hava kesesi aktarları
Çünkü bu güne kadar ki antibiyotikler hiç fayda etmiyor. Ayrıca kuşta diğer solunum hastalık belirtileri hiç yok. Ama tedaviyi nasıl yapacağımı tam anlamadım. Bana yardımcı olur musun

Evet olabilir. Ama solunum sorunlarının bir çok sebebi olabildiği için kesin olarak hava kesesi akarları vardır diyemeyiz. Ama ihtimal dahilinde tabiki. Tedavisi içinde enseye bir damla ivermectin (vilmectin) damlatılmasını ve 2 hafta sonra bir damla daha damlatılmasını tavsiye etmişler kitapta....

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Melike çok teşekkürler baya uğraşmışsın. Ben bu kadar sayfa olduğunu bilseydim hiç uğraştırmazdım seni :)

Resimleri indirdim. Boş zamanlarımda yavaş yavaş okurum artık :)

Yalnız bu konu telif yiyebilir :D O yüzden indiren indirsin daha sonra konu silinsin bence....

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Melike çok teşekkürler baya uğraşmışsın. Ben bu kadar sayfa olduğunu bilseydim hiç uğraştırmazdım seni :)

Resimleri indirdim. Boş zamanlarımda yavaş yavaş okurum artık :)

Yalnız bu konu telif yiyebilir :D O yüzden indiren indirsin daha sonra konu silinsin bence....
Vay beleşçi vay. 2 kuruş para verip kitap alacağına kızı uğraştırıyor.

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Melikeeğ :D
Konularını dört gözle bekliyorum :)
Konularım inşallah yakın bir zamanda gelecek :D şu aralar pek müsait değildim malum yarında canlı derslerim başlıyor günde sekiz kere birde o derslere gireceğim :cry: Ama müsait olduğum zamanlarda yazacağım konularımı ders aralarında yada ders bitimlerinde yazarım inşallah:)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Konularım inşallah yakın bir zamanda gelecek :D şu aralar pek müsait değildim malum yarında canlı derslerim başlıyor günde sekiz kere birde o derslere gireceğim :cry: Ama müsait olduğum zamanlarda yazacağım konularımı ders aralarında yada ders bitimlerinde yazarım inşallah:)
kolay gelsin. İşlerini, dersleri aksatma da