Tüneklerin hepsini çıkarmak

ExcaliBOR

Forum Sakini
Merhaba kuşuma elimden yem verdikten sonra parmağıma alayım dedim geldi de ama sonra hemen tüneğe indi ben de elime alıp tüneği çıkarttım biraz huysuzlandı ama durdu elimde.Bana böyle yapmak kolay ve mantıklı geldi ama size de danışayım dedim doğru mudur yaptığım hareket

@ExcaliBOR hocam konuları devamlı yanlış kategoriye açıyorsunuz.
Kuşlarınızla alakalı bir soru yöneltilecekse sorun cevaplayalım kategorisini kullanmalısınız

Konunuzu ben taşıdım!
Kuşların karakterleri farklı olabiliyor. Bu nedenle olumlu tepki gösterdi ise kullanılabilir.

Oyla 0
Bir dakika.Muhabbet kuşunun davranışları ve eğitimi muhabbet kuşlarıyla alakalı değil mi?

Aydınlatın öğrenelim ben evcilleştirmeyle ilgili yaşadığım sorunu paylaştım bu da içinde "evcilleştirme" geçtiğinden davranışları ve eğitimi kategorisinde olur gibi geliyor .

Eğer yanlışsam kusura bakmayın anlatın bir daha öyle yaparım

Oyla 0
Elbette onlarla alakalı ama temel olarak soruları tek bir kategoride topluyoruz. Hangi kategoride olursa olsun. Oda yukarıda belirttiğim kategori. Bu sayede asıl makalelere erişim zorlaşmamış oluyor.

Oyla 0
Elbette onlarla alakalı ama temel olarak soruları tek bir kategoride topluyoruz. Hangi kategoride olursa olsun. Oda yukarıda belirttiğim kategori. Bu sayede asıl makalelere erişim zorlaşmamış oluyor.
Doğanay abi o zaman makalelerin olması gerektiği yerlerdeki bütün soruları taşısana. O zaman birçok yanlış yere açılmış konu var.

Oyla 0
Gördükçe taşıyorum. Bazılarını bilerek bırakıyorum içeriğiyle alakalı bir kaynak olmadığından

Oyla 0