Türü nedir?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yumoş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yumoş

Forum Sakini
Bu miniklerin türü nedir acaba? Bana erkek gibi geldi bu resimlere bakarak ikisine de erkek diyebilir miyiz ve kare tünek herhangi bir sorun yaratır mıEFFC53B4-ADAB-4260-9F53-F4985F0A8716.jpeg

Ekli dosyalar

• 02283A32-D23B-4E92-986A-27E362CDF400.jpeg
    02283A32-D23B-4E92-986A-27E362CDF400.jpeg
    145.9 KB · Görüntüleme: 13
Çözüm
Sarı kuş bana da erkek gibi geldi ama mavili güzel bir prenses gibi. :) Birde kare tünekten ziyade silindir kafeslerden uzak durmaya çalışın. Yuvarlak/silindir şekline sahip olan kafesler kuşların dengesini kaybetmesine ve yön belirleyememesine neden olabilir. Kafesin dikdörtgen veya kare olması gerekir...
Sarı kuş bana da erkek gibi geldi ama mavili güzel bir prenses gibi. :) Birde kare tünekten ziyade silindir kafeslerden uzak durmaya çalışın. Yuvarlak/silindir şekline sahip olan kafesler kuşların dengesini kaybetmesine ve yön belirleyememesine neden olabilir. Kafesin dikdörtgen veya kare olması gerekir...

Oyla 0
Çözüm
Kuş benim değil akrabanın ve onlara da kafes hediye verilmiş sanmıyorum değiştireceklerini ? tam evin köşesine koyulsa belki bu yön bulamama olayı bi tık ortadan kalkar diye düşünmek istiyorum aksi halde dediğim gibi sanmıyorum

Oyla 0
muhabbet kuşu yatay hareket eder, silindir kafes kesinlikle olmamalı bu kuşa işkencedir.

45×35 üretici kafesleri nispeten ucuzdur tercih edilebilir (geçen hafta aldığımda 100tl civarı idi)

Oyla 0