Tüy çıkmama sorunu

Murw8

iyikus.com Üyesi
Merhabaaa benim kuşum yaklaşık 1 aydır falan bizimle yavru kuş fakat nerdeyse hiç büyümüyor gelişmiyor tüyleri çıkmıyor ufacık kaldı öyle sizce nedeni ne olabilir nerdeyse hiç

Çözüm
Ne kullanabilirim ne tavsiye edersiniz ben bilmiyorum ne yapacağımı

Üstteki konuları inceleyin. İlaveten forumdaki eski yorumlara bakabilirsiniz. Bu konuyla ilgili birçok defa yazdık..
Tüy hastalığı var kuşta. Özel bir bakım gerekiyor. Vitamin mineral takviyeleri kullanmalısınız. Ve sık sık tüylerini dezenfekte etmelisiniz..

Oyla 0
Tüy hastalıklarında B kompleks vitamin ve aminoasit katkıları gerekli. Örneğin tolyamin forte, röhnfried bt gibi katkılar iyi çalışabiliyor ancak bazı tüy problemleri özel tedavi gerektiriyor. Virüs kaynaklı olabilir ve büyümeyebilir.

Oyla 0
Ne kullanabilirim ne tavsiye edersiniz ben bilmiyorum ne yapacağımı

Üstteki konuları inceleyin. İlaveten forumdaki eski yorumlara bakabilirsiniz. Bu konuyla ilgili birçok defa yazdık..

Oyla 0
Çözüm

Teşekkür ederim son bir soru sorucam. Kuşum tüy sorununa bağlı mı bilmiyorum ama hapşuruyor bildiğiniz öterken sesi değilde hapşuruyor gibi ötüyor buna bağlı olan bir sorun olabilir mi attıklarınızj okudum ama bununla ilgili bir şey yazmıyordu

Oyla 0
Merhaba üşütme kaynaklı olabilir ya da başka bir hastaliktan kaynaklı olabilir. Dışkı forografi atar mısınız bir de tünekte forograf kuştan?

Oyla 0
Merhaba üşütme kaynaklı olabilir ya da başka bir hastaliktan kaynaklı olabilir. Dışkı forografi atar mısınız bir de tünekte forograf kuştan?
Tünekte fotosunu çektim bide poposunu çektim kafeste 2 kuş vardı hangisinin ayırt edemedim poposunda biraz dışkı olduğunu fark ettim temizledim ishal falan mı oldu bilmiyorum

Ekli dosyalar

• P_20210526_230618.jpg
    P_20210526_230618.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 9
  • P_20210526_230514.jpg
    P_20210526_230514.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 9
Oyla 0