Uçak yolculuğu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yumoş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yumoş

Forum Sakini
Herkese merhaba
Benim 2 adet muhabbetkuşum var. Şu an sağlık bakanlığı alım yaptı ve atanma ihtimalim var. 12 saat uzaklıkta olan yerleride yazmak istiyorum ama yolculuk sıkıntılı olacak kuşlar için çünkü şahsi arabam yok. Daha önce kuşlarla uçak yolculuğu yapan oldu mu veya bu konuda fikri olan var mı? Ne tür sıkıntılar olabilir hangi kafes uygundur bilen varsa yardımcı olabilir mi

Adınıza çok sevindim. Umarim yerleşirsiniz. Bu tip ucuslarda çok büyük olmayan bir kafeste, dal dari ve meyveler ile su ihtiyacını giderebilecegi bir kafes düzeni kurmak lazım. Havalar serin olduğu için kafesin bazi köşeleri kapatilabilir. 12 saat sorun bazen yaratmiyor. Daha önce ithal kuşlar aldım ve genelde ilk hafta çok sersem oluyorlar, hastaymış gibi görünüyorlar ancak genel olarak kırgınlık hali hakim oluyor

Oyla 0
Sevindim gerçekten otobüsle gitmem gerekirse bile onlara en iyi imkanları sunmaya çalışırım. @Taha Aktaş yazdığı yolculukla ilgili başlığı da okudum. Merak ettiğim şey uçakta 1 den fazla kuş taşınacaksa aynı anneden yavrular olması gerekiyormuş bizimkilerin birbiriyle alakası yok acaba kandırabilir miyim onları aynı anneden diye aynı anneden böyle yavrular çıkmaz demi ?? bir de daha önce uçak tecrübesi olan yok mu acaba

Oyla 0
Sevindim gerçekten otobüsle gitmem gerekirse bile onlara en iyi imkanları sunmaya çalışırım. @Taha Aktaş yazdığı yolculukla ilgili başlığı da okudum. Merak ettiğim şey uçakta 1 den fazla kuş taşınacaksa aynı anneden yavrular olması gerekiyormuş bizimkilerin birbiriyle alakası yok acaba kandırabilir miyim onları aynı anneden diye aynı anneden böyle yavrular çıkmaz demi ?? bir de daha önce uçak tecrübesi olan yok mu acaba
bence buna bakmıyorlar :) Hiç stres yapmayın bu konu hakkında. Maalesef uçakta beraber yolculuk yapmadım kuşlarla bu nedenle eksik bir bilgi vermek istemem. En sağlıklı bilgiyi hangi firmadan yararlanıyorsanız onun web sayfasından öğrenebilir ya da arayabilirsiniz. Firmadan firmaya değişiyor

Oyla 0
Sevindim gerçekten otobüsle gitmem gerekirse bile onlara en iyi imkanları sunmaya çalışırım. @Taha Aktaş yazdığı yolculukla ilgili başlığı da okudum. Merak ettiğim şey uçakta 1 den fazla kuş taşınacaksa aynı anneden yavrular olması gerekiyormuş bizimkilerin birbiriyle alakası yok acaba kandırabilir miyim onları aynı anneden diye aynı anneden böyle yavrular çıkmaz demi ??
bence buna bakmıyorlar :) Hiç stres yapmayın bu konu hakkında. Maalesef uçakta beraber yolculuk yapmadım kuşlarla bu nedenle eksik bir bilgi vermek istemem. En sağlıklı bilgiyi hangi firmadan yararlanıyorsanız onun web sayfasından öğrenebilir ya da arayabilirsiniz. Firmadan firmaya değişiyor
Baktım araştırdım tabi ki buraya bir şey yazarken öncesinde araştırma yapmadan yazmıyorum zaten ama bazı konularda edinilmiş tecrübelerin yararı daha çok. Forumda böyle bir başlıkta açılmamış daha önce bilgisi olan birileri olsaydı yararlı olurdu ama neyse artık

Oyla 0
Baktım araştırdım tabi ki buraya bir şey yazarken öncesinde araştırma yapmadan yazmıyorum zaten ama bazı konularda edinilmiş tecrübelerin yararı daha çok. Forumda böyle bir başlıkta açılmamış daha önce bilgisi olan birileri olsaydı yararlı olurdu ama neyse artık
Yanlış anlaşıldım sanırım :D Onu kast etmemiştim. Başlık iyi oldu kesinlikle :)
Firmaların evcil taşıma prosedürleri çok değişiyor. Hele ki pandemi döneminde ne şekilde işliyor bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Mutlaka eklemeler yapınız öğrendiğiniz bilgilerden.

Oyla 0
Yanlış anlaşıldım sanırım :D Onu kast etmemiştim. Başlık iyi oldu kesinlikle :)
Firmaların evcil taşıma prosedürleri çok değişiyor. Hele ki pandemi döneminde ne şekilde işliyor bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Mutlaka eklemeler yapınız öğrendiğiniz bilgilerden.
Yapacağım ?

Oyla 0