Vetasupra Bird Comfort ve Tarimgaraj Sitesi Rezilliği !

Umit.

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar bildiğiniz üzere tarımgaraj sitesi üzerinden vetasupra ürünlerini deneyimliyordum. Oldukçada memnundum, ta ki son aldığım vetasupra bird comfort ürününe kadar..

Ürünü daha kutudan çıkarırken pis pis kokmaya başladı. Şaşkınlıkla ürünü incelerken beyaz plastik kabın sarardığını farkettim (uzun süre beklediği belliydi) ve üzerinde iki tane etiket vardı. Üstteki etiketide yamuk yapıştırmışlar :) Neyse sinirden gülüyorum..
20211015_212844.jpg
Üstteki etikette üretim 2021 skt 2024 yazıyordu..
20211015_213109.jpg
Üstteki etiketi söktüğümde ise alttaki eski etikette üretim 2017 skt ise 2020 idi!
20211015_213102.jpg
Ürünün kapağını açtığımda ise ürün topaklanmış bozulmuş pis pis kokuyor:confused:
20211015_213229.jpg
Sonuç olarak ürün çöpe gitti...
20211015_213423.jpg
Vetasupra ürünleri ve tarımgaraj sitesi benim için bitmiştir!! Verdiğim para zerrece umrumda değil. Benim kızdığım şey bu zihniyet.. Yahu hiçmi vicdanınız yok? Hiçmi bu hayvancağızları düşünmüyorsunuz? Anlamayan biri olsa belkide kullanıcak bunu. Yazıktır günahtır.. Üç kuruş için bu vebale girmeye değermi?

Yerli malı kullanalım diyoruz. Yerli üreticileri destekliyelim diyoruz. Ama yok ya bizim insanımızdan bi cacık olmaz.....

geçmiş olsun. aynı durum bölünmüş ürünlerde de geçerli. satıcının insafına kalıyoruz. entrobac kullandım uzun süre. hiçbir işe yaramıyor. etkisi 0. herkesin güvenilir olarak belirttiği satıcıdan aldım. dandik markalardan destek ürünleri kullanıyorum, onların bile etkisini gözlemliyorum. demek istediğim kullandığım ürün orjinal mi? ve ya size gelen ürün gibi skt geçmiş mi?

Son düzenleme:
çok sinir bozucu bir durum. Çoğu yerli üründe ne yazık ki karşılaşıyoruz bununla.