Veteriner

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan scl_lkm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

scl_lkm

iyikus.com Üyesi
İyi akşamlar, forumda yeni olduğum için direkt mesaj atamadım ama eski yorumları okuduğumda bir veteriner kliniği ile ilgili bazı yorumlar okudum. Bu durumla ilgili bir kaç soru sormak istiyordum. Yönetici arkadaşlar yapabiliyor mu bilmiyorum ama bana yazabilirler mi?

Vetform veteriner kliniğini soracaktım. İsim vermek belki doğru olmaz diye özelden sormak istemiştim. Ben 2 yıldır benimle olan mubişimi yağlanma sorunu için götürdüm ve forumda daha önceki arkadaşların da yazdığı gibi homeopatik ilaçlarla tedavi uygulanıyor. Bu süreçle ilgili sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Kuşum için bir şeye geç kalmak da istemiyorum yanlış bir şey yapmak da.

Son düzenleme:
Sorununuz yağlanma ile ilgili ise elbette homeopatik ilaçlar en uygunu olur. Bunun yanı sıra düzenli uçurma, egzersizler, oyun alanı kurulumunun da yüksek etkisi olacaktır

Sorununuz yağlanma ile ilgili ise elbette homeopatik ilaçlar en uygunu olur. Bunun yanı sıra düzenli uçurma, egzersizler, oyun alanı kurulumunun da yüksek etkisi olacaktır
Öncelikle çok teşekkür ederim. Ana sorunumuz yağlanma, ama uçarken çok zorlanıyor kuzucum :( nefes nefese kalıyor daha çok yürütme üzerinden egzersiz yaptırıyorum. Oyun alanı merdiven , tünek ve salıncak olarak var ama tembellik içine işlemiş kızımın :) başka önerebileceğiniz oyun alanı varsa seve seve alırım.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ana sorunumuz yağlanma, ama uçarken çok zorlanıyor kuzucum :( nefes nefese kalıyor daha çok yürütme üzerinden egzersiz yaptırıyorum. Oyun alanı merdiven , tünek ve salıncak olarak var ama tembellik içine işlemiş kızımın :) başka önerebileceğiniz oyun alanı varsa seve seve alırım.
Kuşunuzun uçmasına çok sevindim benim kızım yağdan dolayı uçamıyor, veterinerde kilosu 61 gram çıktı ☹️

Görsel ve video ekler misiniz? Kanat kısmı da mutlaka görünsün mümkünse