Veterinere yolculuk

roadhouseblues

Veteran
Merhaba arkadaşlar ,mubişimle bu hafta veterinere gideceğiz.2 sorum olacak sizlere 1.si yağmursuz,güneşli bi günde gideceğiz ama yine de hava soğuk.Kafesin etrafını bir örtüyle saracağım ama yeterli olur mu sizce? 2. si de normalde kafesi çok geniş.Taşıma kafesi ise hamster taşıma kafeslerinden,minnacık.Daha önce götürdüğümde kendi kafesiyle gitmiştik ilk kez bu taşıma kafesinde gideceğiz.Strese girer mi ,bir şey olur mu ?

Öncelikle şunu belirtmenizde fayda var, yolculuk ne kadar sürecek ?

Oyla 0
Merhaba arkadaşlar ,mubişimle bu hafta veterinere gideceğiz.2 sorum olacak sizlere 1.si yağmursuz,güneşli bi günde gideceğiz ama yine de hava soğuk.Kafesin etrafını bir örtüyle saracağım ama yeterli olur mu sizce? 2. si de normalde kafesi çok geniş.Taşıma kafesi ise hamster taşıma kafeslerinden,minnacık.Daha önce götürdüğümde kendi kafesiyle gitmiştik ilk kez bu taşıma kafesinde gideceğiz.Strese girer mi ,bir şey olur mu ?

Merhaba ben kendinden delikleri olan kilitli plastik ayakkabı kutusu ile taşıyorum kuşumu 1-2 saat tuttuğumuz da oldu hiçbir sorun yaşamadık. Etrafını da kafesin üzerine örttüğüm hırkası ile sarıyorum sıcaklığını koruyor. Ancak şunu belirteyim benim kuşum insanlara çok alışık, kolay kolay her şeyden korkmayan ve taşındığı zaman, farklı bir ortamda bulunduğu zaman vs stres yaşamayan bir kuş.

Oyla 0

Ben kedi-köpek taşıma çantasını kullanıyorum.Bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kapalı alana daha iyi oluyor.

Oyla 0
Herkese teşekkürler.Yolculuk ne kadar sürer bilmiyorum ,çünkü daha önce bu vet.e gitmedik ilk kez gidicez.Ortalama 3-4 sürer bence

Oyla 0
Şehir içi bir yolculuk ,Gaziantepte yaşıyorum.Daha önce gittiğim hekimden memnun kalmadım.Bu hekimi de veteriner teknikeri 2 arkadaşım tavsiye etti.İlgisini bilemeyeceğim ama bilgisini eleştirmek haddime değil
Size şu kadarını söyleyim, ilgisi bilgisi gerçek manada kuşlar ile ilgili yoksa hiç götürmeyin daha iyi...

Oyla 0
Kuşlar çok uzun seyahatlerde sorun yaşamayan canlılardan. Bu nedenle gerekli önlemler alınırsa gidip gelmeniz problem olmayacaktır.

Oyla 0
Çözüm