Vitamin nasıl kulanmalıyım

Sonsuz

iyikus.com Üyesi
bu üç damladan var elim de 2isi vitamin ast fresh olan da burun temizlemek ve daha rahat nesfes almasını sağlıyor ama vitaminleri kulanma konusunda biraz kafam karıştı multivitamin üstünde her gün 15 damla yazıyor ast fresh olan da muhabbet kuşları için 15 papağanlar için de 20 damla hafta da bi yazıyor mineral de ise 7 gün aralıklarla 5 damla yazıyor sizce kaç damla vermeliyim ve kaç günde bi fazlası gaga erimesi yapıyormuş o dan korkuyorum şimdiden teşekkürler :m4:

Q8TocS.md.jpeg

eklemeyi unutmuşum kuşum kafa aşağı yukarı kafa sallayarak hızlı nefes alıyor sebepi nedir sizce ötmesinde sıkıntı yok gün boyu ötüyor Karaciğer yağlanması olma ihtimali
varmıdır

Güncel dışkı resmini en az 16 saniye olacak şekilde özellikle o hareketi yaparken video çekin bakalım

Bu vitaminleri kullanmadım diğer vitaminler gibi mi bilmiyorum açıkçası

Güncel dışkı resmini en az 16 saniye olacak şekilde özellikle o hareketi yaparken video çekin bakalım

Bu vitaminleri kullanmadım diğer vitaminler gibi mi bilmiyorum açıkçası
dışkı yarın atarım şuan kafesini üstünü örtüm uyuyor nutrivita olan vitamini burda en yakın petshop dan aldım izmir de üretiliyormuş markanın başka vitaminleri de var aldım da bakmıştım ötekini de internetten aldım aynı markanın yeminden kulanıyorm . ama ne kadar suyuna damlatacğımı tam olark bilmiyor vitamini

dışkı yarın atarım şuan kafesini üstünü örtüm uyuyor nutrivita olan vitamini burda en yakın petshop dan aldım izmir de üretiliyormuş markanın başka vitaminleri de var aldım da bakmıştım ötekini de internetten aldım aynı markanın yeminden kulanıyorm . ama ne kadar suyuna damlatacğımı tam olark bilmiyor vitamini
Anladım peki aldığınız yer size kullanım şeklini söylemedi mi ?
Tam Suluga 6@8 Damla arası damlatılır genelde
Bu vitaminler içinde aynı şey geçerli mi emin değilim

Anladım peki aldığınız yer size kullanım şeklini söylemedi mi ?
Tam Suluga 6@8 Damla arası damlatılır genelde
Bu vitaminler içinde aynı şey geçerli mi emin değilim
üstün de yazıyor dedi ama üstünde 5 damla 7 dünde bi yazıyor mineral de Multivitamin de 15 damla hergün yazıyor 15 damla bana fazla geldi gaga erimesi oluyormuş fazla vitamin de hergün 5 damla damlatsam yeter mi Multivitamin den yoksa belirli günlerde mi verim

üstün de yazıyor dedi ama üstünde 5 damla 7 dünde bi yazıyor mineral de Multivitamin de 15 damla hergün yazıyor 15 damla bana fazla geldi gaga erimesi oluyormuş fazla vitamin de hergün 5 damla damlatsam yeter mi Multivitamin den yoksa belirli günlerde mi verim
Şöyle yap vitamin hergun verilmez haftada iki defa 6@8 Damla arası ver
Aynı vitamin bile bir kaç saat kafeste kalması gerekiyor
Arada mutlaka temiz su değişimi olmalı

Ben vitaminlerin işe yaradığı konusunda tereddüteyim açıkçası kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşacaktır

Şöyle yap vitamin hergun verilmez haftada iki defa 6@8 Damla arası ver
Aynı vitamin bile bir kaç saat kafeste kalması gerekiyor
Arada mutlaka temiz su değişimi olmalı

Ben vitaminlerin işe yaradığı konusunda tereddüteyim açıkçası kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşacaktı
gold wings multivitamin yormları baya fazlaydı yem alırken alım internet den arıtma su veriyorum daha sağlıklı olsun diye aklım da ki plan şu salı perşembe multivitamin cumartesi mineral ve iki hafta da bi pazar burun ve daha rahat nefes aldıran damla

Belirtildiği gibi kullanılmalı ürünler. Mutlaka SKT kontrol ediniz