Vitamin & Probiyotik & Yem Satışı

kevserak

iyikus.com Üyesi
Herkese merhaba, muhabbet kuşumu kaybettiğim için elimde bir çok vitamin takviyeleri ve ilaçlar kaldı. Etrafımda kuş besleyen kimse olmadığı için son 2 ay içerisinde aldığım takviyelerin hepsini bir kişiye satmak istiyorum. Hepsini akyolkardeşler, grpet ve veterinerden almıştım. Kargo dahil (ptt) 150 liraya gönderebilirim.

Bir de 4,5 kg yem var, yem seçtiği için o kadar yem almıştım. a21 ve b14'ü de grpet'ten almıştım. İkisini de çok az kullanabildim. Budgerigar (625) ve panicum (420 gr) malum daldari'dan. Kalanlar aspur, yulaf, sarı darı, gardenmix sarı darı, karadenizpet'ten kırmızı dal darı ve hepsini yeni almıştım. Kargo dahil (ptt) 170 tl'ye gönderebilirim.

ilgilenenler özelden yazabilir.

Ekli dosyalar

• C5ADCAD9-63B7-4920-BF66-8EDAD0FA0F09.jpeg
    C5ADCAD9-63B7-4920-BF66-8EDAD0FA0F09.jpeg
    383.3 KB · Görüntüleme: 31
  • B9CAEBE6-ED85-40A9-ACFB-5E82EA33E43A.jpeg
    B9CAEBE6-ED85-40A9-ACFB-5E82EA33E43A.jpeg
    299.4 KB · Görüntüleme: 32

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Başınız sağolsun 🥺 bana sorarsanız bir kuş daha sahiplenin hem kuşunuzun üzüntüsünü bir nebze azaltır hemde
Vitaminler boşa gitmemiş olur
Kullanılmış vitaminleri alırlar mı bilmem açıkçası ben almazdım
Kuşunuz hasta ise bu vaziyette alınacağını sanmıyorum bulaşma ihtimali vardır diye
Tabi benim düşüncem bu yönde
Umarım satabilirsiniz

kevserak

iyikus.com Üyesi
Başınız sağolsun 🥺 bana sorarsanız bir kuş daha sahiplenin hem kuşunuzun üzüntüsünü bir nebze azaltır hemde
Vitaminler boşa gitmemiş olur
Kullanılmış vitaminleri alırlar mı bilmem açıkçası ben almazdım
Kuşunuz hasta ise bu vaziyette alınacağını sanmıyorum bulaşma ihtimali vardır diye
Tabi benim düşüncem bu yönde
Umarım satabilirsiniz
Çok teşekkürler. Evet Miniş hastaydı, peş peşe başka hastalıklar nüksetti. Kafesin içindekileri ve daha önceki yemleri bir kapta güneşte bekletip bahçeye attım tabii ki.

15 gün oldu galiba kaybedeli, 2014'te yavruyken kargadan kurtarmıştık sokakta, o yüzden yeni bir tanesini onun yerine koymak gibi olsun istemiyorum. Yine öyle gelirse diye diğer eşyalarını saklayacağım tabii ama ya gelirse diye beklerken elimdekilerin tarihi geçer.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
umarım ihtiyacı olan birine ulaşır ürünler. Kuşunuz içinde üzgünüm :(