Vitaminleri, Antibiyotikleri ve Mantar ilaçlarıno barındırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Savas S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Savas S.

Forum Sakini
Arkadaşlar selamlar. Benim 2020-2021de aldığım vitaminler vardı. 1’i Beapharın biriside ünlü markanın multivitaminiydi, bunlar uzun bir süre mutfak sıcaklığında durdu sonra da annem buzdolabının kapağının olduğu kısıma koydu. Bu vitaminler kullanılır mı hala?

üstelik kuşum hastalandığında 4 ml’lik (2 ml antibiyotik, 2 ml’de mantar ilaçı) vermişlerdi. Kuşum iyileştiğinde 2 ml kalmıştı toplamda ve 50 euro tuttukları için saklamıştım. Onlarıda bir süre sonra buzdolabının kapağına koydu annem. Bunlar acil durumda kullanılırsa zaralı olur mu? Bozulmuş mudur?

Şırıngalı ürünler bozulmuştur ancak diğer takviyelerin skt kontrolü yapmak gerekiyor. Hala varsa ve eski formları/kokuları değişmediyse kullanılabilir.

Biz veterinere gittiğimiz zaman 3 haneli yeri geliyor 4 haneli rakamlar veriyoruz bence 50 birim para neredeyse beleş gibi bir şey. İlaçların ve vitaminin tam olarak bozulup bozulmadığını kesinlik dahilinde kimsenin anlaması mümkün değil bence atıp yerine yenilerini almak daha mantıklı.

Biz veterinere gittiğimiz zaman 3 haneli yeri geliyor 4 haneli rakamlar veriyoruz bence 50 birim para neredeyse beleş gibi bir şey. İlaçların ve vitaminin tam olarak bozulup bozulmadığını kesinlik dahilinde kimsenin anlaması mümkün değil bence atıp yerine yenilerini almak daha mantıklı.
50 euro. Burada beleş gibi birşey değil, 6 kilo kıyma alınıyor :D Acilen küçük hayvan sigortası yaptırmam lazım.

50 euro. Burada beleş gibi birşey değil, 6 kilo kıyma alınıyor :D Acilen küçük hayvan sigortası yaptırmam lazım.
Bu sizin alım gücünüzle alakalı bir durum. 50 birim para gerçekten düşük bir miktar. Benim 50 TL kazanmam için harcayacağım emek ile orada 50 euro kazanmak için harcıyacağım emek çokta farklı değildir :)

Geri