Yardıma ihtiyacım var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zara.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zara.

Forum Sakini
İyi akşamlar her kese .Arkadaşlar konumun mevźudan kenar olduğunu biliyorum sadece sormak istedim belki aranızda bana yardım edebilen birileri vardır diye .GMAİL parolamı kaybettim bir türlu bulamadım denedim Googlda ama olmadı :( mecbur başka hesap açtım ama o hesap bana lazım ona bağlı olan hesaplarım var bu konuda bana yardımcı olursanız çok makbule geçer .

İyi akşamlar her kese .Arkadaşlar konumun mevźudan kenar olduğunu biliyorum sadece sormak istedim belki aranızda bana yardım edebilen birileri vardır diye .GMAİL parolamı kaybettim bir türlu bulamadım denedim Googlda ama olmadı :( mecbur başka hesap açtım ama o hesap bana lazım ona bağlı olan hesaplarım var bu konuda bana yardımcı olursanız çok makbule geçer .

Gmail hesabına telefon numaran falan ekli değilmi? Yada başka bir mail adresi? Şifre yenilemede bunlar lazım...

Google'ın var mı bilmiyorum fakat böyle konularda müşteri hizmetleri mail adresi gibi birşey oluyor. Bir bakayım bende dönüm yapayım sana

şifremi unuttum dediğinizde son kullandığınız ya da daha önce kullanabileceğiniz şifreyi yazarsanız imkan sağlayabilir.

şifremi unuttum dediğinizde son kullandığınız ya da daha önce kullanabileceğiniz şifreyi yazarsanız imkan sağlayabilir.
Son hatırladığım şifreyi yazdım yeni posta adersi istediler 120 saat sonra iletişime geçeceklermiş bakalım ne olacak.Bu arada site çok güzel olmuş ellerinize sağlık .