Yavru Muhabbet Kuşunda Sarımsak Kullanımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Baxbax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Baxbax

iyikus.com Üyesi
Öncelikle merhaba 2 aylık muhabbet kuşum sanırım tüy dökme döemine girdi ve doğal olarak biraz hareketsiz önerebileceğiniz bir vitamin veya organik gıda var mı ayrıca sarımsaklı yu yapıp versem herhangi bir şey olur mu ?

Öncelikle merhaba 2 aylık muhabbet kuşum sanırım tüy dökme döemine girdi ve doğal olarak biraz hareketsiz önerebileceğiniz bir vitamin veya organik gıda var mı ayrıca sarımsaklı yu yapıp versem herhangi bir şey olur mu ?
Niye veresiniz ? Meyve verin havuç verin yumurta haşlayıp verin ama sarımsak niye ? :oops:

Oyla 0
Sarımsak yanlış kullanımlarda oldukça zararlı. Bu nedenle bilinçli kullanmak gerekir.
Şuan elinizde herhangi bir ürün var mı? Ona göre önerilerde bulunalım

Oyla 0
Malesef şu an elinmde herhangi bir vitamin benzeri ürün yok ancak eğer önerirseniz temin edebilirim

Oyla 0
gerwit w multivitamin
amin forte b b vitamin
bölünmüş alın derim
tamamdır teşekkürler ayrıca kuşum çok kaşındığı için tüye girdiğini düşünmüştüm ama bit veya parazit olabilir mi olursa nasıl anlayabilirim?Kuşumun üzerinde bazen beyaz kepek gini şeyler görüyorum ve ayrıca bugün kafesin içinde kuyruğundan kırılmış tüy gibi bir şey buldum

Oyla 0
tamamdır teşekkürler ayrıca kuşum çok kaşındığı için tüye girdiğini düşünmüştüm ama bit veya parazit olabilir mi olursa nasıl anlayabilirim?Kuşumun üzerinde bazen beyaz kepek gini şeyler görüyorum ve ayrıca bugün kafesin içinde kuyruğundan kırılmış tüy gibi bir şey buldum
kuşun alnını atar mısnız

Oyla 0
Bilgisi olan yardım edebilecek kimse yok mu ?

Oyla 0
Bilgisi olan yardım edebilecek kimse yok mu ?
Konuyu inceleyiniz lütfen

Oyla 0