Yavru sahiplendirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Merve B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Merve B.

Veteran
Kendi evcil kuşumun yavrusu.Bir buçuk aya daha yeni girecekler.Ele,omuza,kafaya alışık.Erkek yavru.Yerim olmadığı için sahiplendirmek istiyorum.

Ankara içi olursa teslim için iyi olur.Özelden iletişime geçerseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• 191D050C-405B-4429-A265-3C0311E12DA9.jpeg
    191D050C-405B-4429-A265-3C0311E12DA9.jpeg
    56.2 KB · Görüntüleme: 18
Yoldan gönderebilirseniz ben alabilirim büyük bir kafesim var yedekte ve mineral vs. Herseyi karşılıyorum kendim ztn Kuşlarımn

Oyla 0
Yoldan gönderebilirseniz ben alabilirim büyük bir kafesim var yedekte ve mineral vs. Herseyi karşılıyorum kendim ztn Kuşlarımn
Nerede ikamet ediyorsunuz?Çok uzağa göndermeye pek içim elvermiyor açıkcası.Nasıl ne şartlar da götürülüyor bilmiyorum.Bildiğiniz güvenilir bir taşıma şirketi veya kargo var ise olabilir ama
iyi hoş ama bunlar can taşıyor yolda izde kimin nasıl davranagı belli degil eşya olsa neyse ama bende yoldan gelmesini pek hoş görmüyorum
bende çok zorda kalmadıkça istemiyorum aslında.

Oyla 0
Salep i de sahiplendirdim :(:confused::(o_Onormalde bana kalacak yavruydu ama sağlık sebeplerinden vermek zorunda kaldım.:(Çok zormuş elinde büyüyen yavruyu vermek

Oyla 0
Salep i de sahiplendirdim :(:confused::(o_Onormalde bana kalacak yavruydu ama sağlık sebeplerinden vermek zorunda kaldım.:(Çok zormuş elinde büyüyen yavruyu vermek
Sizin adınıza üzüldüm :( Haklısınız sonuçta onlarda evimizin bir üyesi sayılır.Evin neşe kaynağı.Çalışan biri olarak hergün akşam olmasını iple çekiyorum yavrucuklara kavuşup oynamak için :)

Oyla 0