Yeliz B.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yeliz B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili iyikuş.com üyeleri öncelikle herkese merhabalar. İsmim Yeliz böyle dost canlısı bir platformda olmaktan mutluluk duyuyaraktan size güzel bebeklerim hakkında kısaca bilgi vermek isterim. İlk muhabbet kuşumu yaklaşık 12 yıl önce almıştım. Mavi renkli dişi bir kuştu ve geldiğinde daha çok küçüktü. Kuşlarla ilgili hiç tecrübem yoktu güzel kızım bizimle 5 yıl geçirdikten sonra malesef hastalandı ve kaybettim. Bu tabi ki benim için çok üzücü oldu. Sonrasında 2 adet muhabbet kuşu aldık biri dişi biri erkekdi. Bir süre sonra çok güzel bir bebekleri oldu ama annesi yavruyu tekrar yumurta yapınca yuvada istemedi ve her yerini ısırıp kanatmıştı 😔 kafesten ayırıp kendim besledim büyüdü çok güzel bir kuştu babası ona yem kırmayı uçmayı öğretti neyseki. Sonrasında rahatsızlığından dolayı kuşlarımı sahiplendirmek zorunda kaldım ve uzun bir süre kuş almadım. Şuanda evimde yaklaşık 2 yıldır benimle olan güzel oğluşum Çiko var. 1 aylıkken almıştım 6 aylıkken hasta olduğunda sizinle iletişime geçtim buradan ve hastalığını anlayıp onu ölümden döndürmeme yardımcı oldunuz bu yüzden çok minnettarım sizlere 🙏🥰 Şuanda benim evimde oğluşum Çiko annemde tanrı misafiri olarak gelen güzel Göbüş'ümüz birde kız kardeşimin yeni aldığı Bulut bebeğimiz var. 3üde erkek arada bir yanyana gelip birlikte zaman geçiriyorlar. Ha birde kız kardeşimin daha önce sultan papağanı vardı neden bilmiyoruz ama bir günde hastalandı ve kaybettik malesef veterinere de götürdük ama kurtaramadık. 😔 Sonrasında oda Bulut'u aldı daha 2 hafta oldu geleli ama şimdi oda hasta gibi umarım onu da kaybetmeyiz 😔 Göbüş ve Çiko gayet sağlıklı yetişkin kuşlar ama bebekler bakımında biraz eksiklerimizin olduğunu düşünerek sizlerden fikir almak için buradayım. Mavi sarı renk olan Çiko, yeşil sarı olan Göbüş ve açık mavi beyaz olanda minik Bulut'umuz. Hayvanlara sahip olmanın güzelliği ve sorumluluğunun bilincinde biri olarak hepinizi selamlıyorum bütün güzel kuşların çok uzun ve sağlıklı bir ömürleri olması dileğimle 🙏🥰IMG_20230531_194933_052.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20230531_195214.jpg
    IMG_20230531_195214.jpg
    102.8 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_20230531_195007_367.jpg
    IMG_20230531_195007_367.jpg
    31.4 KB · Görüntüleme: 1
Maşallah 🧿 hepsine ☺️ kardeşimizin kuşunun ne gibi sorunları var onun için başlık açabilirsiniz. Güncel dışkı resmini de ekleyerek

Sevgili iyikuş.com üyeleri öncelikle herkese merhabalar. İsmim Yeliz böyle dost canlısı bir platformda olmaktan mutluluk duyuyaraktan size güzel bebeklerim hakkında kısaca bilgi vermek isterim. İlk muhabbet kuşumu yaklaşık 12 yıl önce almıştım. Mavi renkli dişi bir kuştu ve geldiğinde daha çok küçüktü. Kuşlarla ilgili hiç tecrübem yoktu güzel kızım bizimle 5 yıl geçirdikten sonra malesef hastalandı ve kaybettim. Bu tabi ki benim için çok üzücü oldu. Sonrasında 2 adet muhabbet kuşu aldık biri dişi biri erkekdi. Bir süre sonra çok güzel bir bebekleri oldu ama annesi yavruyu tekrar yumurta yapınca yuvada istemedi ve her yerini ısırıp kanatmıştı 😔 kafesten ayırıp kendim besledim büyüdü çok güzel bir kuştu babası ona yem kırmayı uçmayı öğretti neyseki. Sonrasında rahatsızlığından dolayı kuşlarımı sahiplendirmek zorunda kaldım ve uzun bir süre kuş almadım. Şuanda evimde yaklaşık 2 yıldır benimle olan güzel oğluşum Çiko var. 1 aylıkken almıştım 6 aylıkken hasta olduğunda sizinle iletişime geçtim buradan ve hastalığını anlayıp onu ölümden döndürmeme yardımcı oldunuz bu yüzden çok minnettarım sizlere 🙏🥰 Şuanda benim evimde oğluşum Çiko annemde tanrı misafiri olarak gelen güzel Göbüş'ümüz birde kız kardeşimin yeni aldığı Bulut bebeğimiz var. 3üde erkek arada bir yanyana gelip birlikte zaman geçiriyorlar. Ha birde kız kardeşimin daha önce sultan papağanı vardı neden bilmiyoruz ama bir günde hastalandı ve kaybettik malesef veterinere de götürdük ama kurtaramadık. 😔 Sonrasında oda Bulut'u aldı daha 2 hafta oldu geleli ama şimdi oda hasta gibi umarım onu da kaybetmeyiz 😔 Göbüş ve Çiko gayet sağlıklı yetişkin kuşlar ama bebekler bakımında biraz eksiklerimizin olduğunu düşünerek sizlerden fikir almak için buradayım. Mavi sarı renk olan Çiko, yeşil sarı olan Göbüş ve açık mavi beyaz olanda minik Bulut'umuz. Hayvanlara sahip olmanın güzelliği ve sorumluluğunun bilincinde biri olarak hepinizi selamlıyorum bütün güzel kuşların çok uzun ve sağlıklı bir ömürleri olması dileğimle 🙏🥰Ekli dosyayı görüntüle 29463
Hoşgeldiniz 🙂 Maşallah hepsi çok tatlı uzun ömürler dilerim 🥰

Maşallah 🧿 hepsine ☺️ kardeşimizin kuşunun ne gibi sorunları var onun için başlık açabilirsiniz. Güncel dışkı resmini de ekleyerek

Çok teşekkür ederim 🙏 evet onunla ilgili şimdi konu oluşturacağım yardımınız için şimdiden teşekkür ederim 🥰