Yemde rutubet kokusu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan benlimon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

benlimon

iyikus.com Üyesi
Trendyol grpeturunlerinden yeni aldigim beaks markali yemde rutubet kokusu var biraz. Yemi bir yere döküp havalandırdım ama hala koku var. Kuşuma bir zararı olur mu?

Evet zararı olabilir riske etmeye değmez nemlenme hoş değil sonuçta. Kapalı paket değil mi? Nemlenme ihtimali düşük bu yüzden. Üretim ve son tüketim tarihlerine de baktınız mı? Pakette yırtık veya delik var mı? İade veya değişim tavsiye ederim.

Evet zararı olabilir riske etmeye değmez nemlenme hoş değil sonuçta. Kapalı paket değil mi? Nemlenme ihtimali düşük bu yüzden. Üretim ve son tüketim tarihlerine de baktınız mı? Pakette yırtık veya delik var mı? İade veya değişim tavsiye ederim.
Paket sağlamdı ama sktsi cok yakın 3 ay kalmış. Iade edicem. Yeni yemi nerden almalıyım acaba?

pet ürün satan diğer sitelerden alınabilir. petmarketburada, akyolkardesler, hobipet gibi. Bir kaç ay sonra açılacak bizim sitemizden de alma fırsatınız olabilir. Şimdilik buraları önereyim.

pet ürün satan diğer sitelerden alınabilir. petmarketburada, akyolkardesler, hobipet gibi. Bir kaç ay sonra açılacak bizim sitemizden de alma fırsatınız olabilir. Şimdilik buraları önereyim.
Yeni aldığım yem sktsi yakındı. Petmarketburadanın yemlerinde bir kusur olabilir mi sizce? Taze midir?

Bu dönemde inanılmaz yem problemi yaşanıyor. Genel anlamda yerli ürünler harici taze yem bulmak zor olabilir. Petmarket güvenilir bir sitedir ancak ürünleri şuan ne durumdadır bilemem ama problem olacağını sanmıyorum. Çok alışverişim oldu