iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Yemin kullanma tarihi geçmiş. Sorun olur mu?

GüzelKuş

Forum Sakini
Katılım
4 Tem 2017
Mesajlar
1,047
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
İlk önce herkese merhaba sayın ustalar alalı çok olmamasina rağmen (üretim tarihide 2014 ve ben ne 2014 nede 2015 nede 2016 da aldim bu yemi) gold wings markalı 150 gramlik kizistirici yemin son kullanma tarihinin 10/2016 olduğunu fark ettim, (ayrica ben bu yemi hıc kullanamadim)bu yem ureticiler bilir cok pahalıdır. tam çöpe atacakken yinede bir ustalara sorayım dedim. gıda zehirlenmeleri ve kusun sağlığını bozacak şeylere yol acarmi ? şu anda çoğunuz
-"tabikide birde soruyor" diyebilir, fakat yinede bir sorayım dedim lütfen cevaplarda "sizce ne ?" Gibi veya hakaret dalga gecme gibi cevaplar okumayayim. şimdiden teşekkürler iyi günler.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
8,925
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, son kullanım tarihi geçmiş yemleri kuşlarınıza vermemelisiniz. Bayatlamış yemi zorla vermek ya da fark etmemek onları hasta edecektir. Muhabbet kuşları taze gıdalar ve tohumlar sevdikleri için mümkün mertebe dikkat etmelisiniz.
 
Üst Alt