Yeni, Çok Nadir Muhabbet Kuşu Mutasyonları

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Yeni sayılabilecek, Çok Nadir Muhabbet Kuşu Mutasyonları​

Son zamanlarda radarımda olan ve günbegün gelişim ve değişimine odaklandığım bu mutasyondan bir kaç görsel ekleyerek konuyu açayım.
Alıntıladığım görseller Roger van Delft e aittir.
Totalde bir kaç mutasyonun karması ( Black wing, black face ve dun(boz) fallow) bu alttaki güzellikler.
bozfallow.jpgbozfallow1.jpgbozfallow2.jpgbozfallow3.jpgbozfalloww.jpg

Muazzam mutasyonlar muhabbet kuşu kadar gen havuzu bu kadar geniş başka bir kıvrık gagalı yoktur her halde çalışmaya açık inanılmaz canlılar 🤩
Katılıyorum. İşin her kısmı ayrı bir keyifli ve araştırma konusu. Özellikle bu mutasyonlardan sonrası ne olur merak etmiyor değilim.

Katılıyorum. İşin her kısmı ayrı bir keyifli ve araştırma konusu. Özellikle bu mutasyonlardan sonrası ne olur merak etmiyor değilim.
Kesinlikle hocam, bende bu sene 3 tane lila yavru yakaladım sarı yüz teksas Dişi ve Tarçın gök mavi erkekten bakalım daha farklı neler olacak. Az önce onları okuyordum mutasyon bölümünden 😅

Kesinlikle hocam, bende bu sene 3 tane lila yavru yakaladım sarı yüz teksas Dişi ve Tarçın gök mavi erkekten bakalım daha farklı neler olacak. Az önce onları okuyordum mutasyon bölümünden 😅
mutasyonlar için aslında kafamda güzel bir proje vardı ancak kodlama kısmında yeterli olamadığımdan faliyete geçiremedim. duyurması da çok problem olurdu gerçi yapılsaydı bile :)

mutasyonlar için aslında kafamda güzel bir proje vardı ancak kodlama kısmında yeterli olamadığımdan faliyete geçiremedim. duyurması da çok problem olurdu gerçi yapılsaydı bile :)
Hayırlısı olsun inşâAllah bu tarz konularla uğraşmak emek vermek güzel oluyor bir de üretim de uygulamalı olarak gördüğünüz zaman insanın şevkini artırıyor 🙂