Yeni yavru kuş ishal sorunsalı..

Kaan Kurt

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Aşağıdaki güzelliği daha demin aldım. Henüz yeme yeni düşmüş ve uçamıyor bile. Diğer fotoda eve geldikten sonra yaptığı kakası. Önceki kuşumu ishalden kaybetmeden önce kakası aynen bu şekilde ve sarı renkteydi. Tekrar aynı sorunu yaşamak istemediğimden soruyorum. Sizce ishal olabilir mi? Veya daha yavru olduğundan ve yeme çok yeni başladığından kakası bu şekilde olabilir mi? Görüşlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var. teşekkürler..

WhatsApp Image 2020-06-17 at 22.14.26.jpegWhatsApp Image 2020-06-17 at 22.24.07.jpeg

Maşallah erkek kuşunuz çok tatlı. Yeni bir ortam ve alışma sürecinde bu tip bozuk dışkılar ilk günler olabiliyor. Normal bir durum gibi.

Oyla 0
Maşallah erkek kuşunuz çok tatlı. Yeni bir ortam ve alışma sürecinde bu tip bozuk dışkılar ilk günler olabiliyor. Normal bir durum gibi.

Durum nasıl bir seyir gösterirse endişelenmeliyim hocam? aldığım üretici kötüleşirse getir dedi biraz önce konuştum da. Yani belirtilerin daha da kötüleştiğini veya iyileştiğini nasıl anlarım?

Oyla 0
Kabarmalı duruş çok oluyor, yem yememe durumu gözlemleniyor. Tabi ilk 2 gün normal sayılır yem yememesi ama 3. gün yem yenilmiyorsa risk teşkil ediyor.

Oyla 0