Yeni yavru

Mehmet yavuz

iyikus.com Üyesi
Annesi dövüyor diye 34günlük yavru yu ayırdım yeme alışırmı babasının yanında bide cinsi ne ya bide sürekli uyuyor nomalmi
3341

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, tabana aspur yemi serpmeniz gerekiyor.Ekstradan dal darı verirseniz daha hızlı kırmayı öğrenecektir. Sarı darıyı maalesef bu aşamada ezemiyorlar :( Babası yardımcı olacaktır bir süre. Gözlem yapın yinede.

Erkek gibi görünüyor ama önden yakın bir fotoğraf atarsanız ceresinden emin olayım

Oyla 0

Mehmet yavuz

iyikus.com Üyesi
Merhaba, tabana aspur yemi serpmeniz gerekiyor.Ekstradan dal darı verirseniz daha hızlı kırmayı öğrenecektir. Sarı darıyı maalesef bu aşamada ezemiyorlar :( Babası yardımcı olacaktır bir süre. Gözlem yapın yinede.

Erkek gibi görünüyor ama önden yakın bir fotoğraf atarsanız ceresinden emin olayım
Aspur alırım ama dal darı sıkılmış var pethşhoplarda oda sert olur bugün kursağına baktı

Dal darı aradım sert olan sıkılmış vardı kursağına bugün baktım boştu suyu yanına getirince içiyor yürüyemiyormu dedim ama yere indirdim koştu elimden uçarak atladı ama direk yere indi akşam birdaha kontrol ettim babasının yanına tüneğe çıkmiş inio yem yiyemez diye çektim ama gene çıkmış annesinin kafesinin altını temizleyip koydum annem bana annesi ağzına yem uzatıyor dedi ama ben eve geldiğimde hiç inmedi hatta ben içeri girince veya konuşunca yuvadan çıkıp bağırıyor

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bir süre anne babasıyla kalması sağlıklı olacak belli ki. Eğer yem yemiyorsa elle besleme yapmanız gerekiyor.

Oyla 0