Yeni yeni alınan kuşun alışma süreci ve ötmemesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Çitoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Çitoo

iyikus.com Üyesi
Lutino olanı yeni aldık yaklaşık 1 yaşında erkek diye aldik daha 1 hafta olmadı ama ötüşü yok pek albinoyla birbirlerine seslendiklerinde falan ötüyor falan ama bilemedim alışma sürecinde diye mi böyle acaba Streamable Video
bir de böyle yaklasip tüylerini cekiyolar

sultan papağanları hakkında pek bir bilgim yok ama sanırım ilk defa albino sultan papağanı gördüm çok tatlılar maşallah. bence alışma süresinde böyle hareketler çok doğal. ben de bundan 5 ay önce yeni bir muhabbet kuşu sahiplenmiştim kendisi de hiç ötmüyordu ortama alışıp adapte olduktan sonra ötmeye başlamıştı. kısa zamanda adapte olur ve ötmeye başlar. :love: birbirlerini kaşıyorlar bence anlaşmışlar

sultan papağanları hakkında pek bir bilgim yok ama sanırım ilk defa albino sultan papağanı gördüm çok tatlılar maşallah. bence alışma süresinde böyle hareketler çok doğal. ben de bundan 5 ay önce yeni bir muhabbet kuşu sahiplenmiştim kendisi de hiç ötmüyordu ortama alışıp adapte olduktan sonra ötmeye başlamıştı. kısa zamanda adapte olur ve ötmeye başlar. :love: birbirlerini kaşıyorlar bence anlaşmışlar
Ötmeyince dedim acaba dişi olabilir mi falan dişi ötmüyor diye erkek alalim birde dedik bu da dişi çıkarsa üzer ?

Merhaba, bu mutasyonda cinsiyet tayini zor olabiliyor uzaktan ancak dişi gibi görünüyor. Kanatlarını kontrol ediniz
bb197e4be5e076b15e8ad2cd16463826.jpg

Geri