Yeni Yıl Yarışma Duyurusu

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Hosmanoglu

iyikus.com Üyesi
Değerli dostlarım, felaketler ayı 2020'nin son ayını, uzunca süredir pekiştirdiğimiz arkadaşlıklarımız ve paylaşım bağıyla bir kez daha güçlendirme zamanı geldi. Hepimizin bitmek bilmeyen ihtiyaçları, ürün eksiklikleri / fazlası, paylaşmak istediği bir ürünü mutlaka mevcuttur. Bu ayın yarışmasını kura yapar gibi bir çekiliş şeklinde yapmak istiyorum ve büyük katılım bekliyorum.
İster kendi kullandığınız bir ürünü, isterseniz yeni alabileceğiniz bir hediyeyi, kurada çıktığınız arkadaşa göndererek bu çarkı döndürebilirsiniz. Hediyenin büyüğü, küçüğü olmayacağından canlarımız için yararlı olabilecek her ürünü değerlendirebilirsiniz.

Yapmanız gereken 1'den 30'a kadar bir numara seçip, yorum olarak bildirmeniz.
Herkes 1 kişi ile eşleşeceğinden, kura sisteminde peş peşe gelen 2 numara kura arkadaşı olacaktır!
Katılımın son tarihi 18.12.2020 olacaktır.

Bu etkinlik sonunda, güzel dileklerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmezseniz de ayrıca mutlu olurum. Pozitif kelimesinin anlamının ilk defa bu kadar olumsuz olarak kullanıldığı bu yılda, umarım anlık dahi olsa iyi hissettirecek bir şeyler yapabiliriz.
Ekli dosyayı görüntüle 9634

Alınan Numaralar:

Şimal: 2
Pastel: 6
Taha Avcu: 9
Gozclk: 12
VBZE433: 13
Boncuk The Great: 17
Zara Elizade: 18
Rüştü Okumuş: 20
Muratsani: 23
Doğanay: 26​
1 numarayı da bir arkadaş istemiş eklemek gözden kaçmış sanırsam hocam. @Doğanay Y.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bazı arkadaşlar ismini sildirdiği için gitti. Ekledim hocam sizide