Yeni Yıl Yarışması Çekiliş Sonuçları

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Yeni Yıl Yarışması Çekiliş Sonuçları​

hurray.png
Değerli arkadaşlar, rastgele yapılan çekilişte listelenen isimler şu şekilde olmuştur. Birbiriyle eşleşen arkadaşlar özel mesaj yoluyla birbiriyle iletişime geçerse sevinirim. Buradan da iletişime geçildi bilgisini yazarsanız, gereken hareketliliği takip etmiş oluruz.

11 kişi katıldığından eşleşme tam olmadı. Bu nedenle ben yarışmadan çekilerek eşleşmeyi dengeleme kararı aldım.
Bana Rüştü hocam çıkmıştı. Rüştü hocam Boncuk the Great kardeşimizle eşleşmiş oldu bu durumda.​
Gozclk - Pastel
Şimal - Hosmanoğlu
Zara Elizade - Muratsani
Rüştü Okumuş - Boncuk The Great
VBZE433 - Taha Avcu

Ekli dosyalar

• cekilis1.jpg
    cekilis1.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 29
  • cekilis2.jpg
    cekilis2.jpg
    94.3 KB · Görüntüleme: 29
  • cekilis5.jpg
    cekilis5.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 24
  • cekilis44.jpg
    cekilis44.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 23
  • cekilis33.jpg
    cekilis33.jpg
    95.5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Değerli arkadaşlar, rastgele yapılan çekilişte listelenen isimler şu şekilde olmuştur. Birbiriyle eşleşen arkadaşlar özel mesaj yoluyla birbiriyle iletişime geçerse sevinirim. Buradan da iletişime geçildi bilgisini yazarsanız, gereken hareketliliği takip etmiş oluruz.

11 kişi katıldığından eşleşme tam olmadı. Bu nedenle ben yarışmadan çekilerek eşleşmeyi dengeleme kararı aldım.
Bana Rüştü hocam çıkmıştı. Rüştü hocam Boncuk the Great kardeşimizle eşleşmiş oldu bu durumda.
Gozclk - Pastel
Şimal - Hosmanoğlu
Zara Elizade - Muratsani
VBZE433 - Taha Avcu
Doğanay hocam, ilk olarak bu güzel etkinlik için tüm forum adına ben teşekkür ediyorum :love: Katılım bir tık az olmuş fakat yine de yeterli. Şimdi düşünelim bakalım Rüştü hoca ne sever, kuşları nelerden hoşlanır :unsure::). Bu arada benim matematik hocamın adı da Rüştü. Güzel bir tesadüf oldu :)

Ekli dosyayı görüntüle 10363

Bana Rüştü hocam çıkmıştı. Rüştü hocam Boncuk the Great kardeşimizle eşleşmiş oldu bu durumda.​
Gozclk - Pastel
Şimal - Hosmanoğlu
Zara Elizade - Muratsani
VBZE433 - Taha Avcu
Bu yarışma kaç günde bir yapılıyor

Bu konsept bu aya özelde. Her ay farklı içeriklerde yarışmalar düzenlemeye çalışıyoruz. Yeni ayın ilk günü yeni yarışma duyurusunu ilan ediyorum

Ben direk soracağım ne istediğini söylerse bende ona göre alırım biraz kaba olmuş olabilir ama hediye konusunda aklıma pek bir şey gelmiyor :censored:
O zaman "hediye"kelimesi anlamının biraz dışına çıkıyor bence Şimal. Eşleştiğin insan ne yolladığını bilirse tadı kaçar. Bilmesin daha iyi :) Zaten sonuçta bu bir hediye. İstediğin ürünü yollayabilirsin. Hem manevi bir değeri de olacaktır :)

Valla Amerika da kargom kaldı, inat ettim getirtmiyorum hala. Epey yüklü kargo masrafı çıkmıştı.

Azerbaycan sitesinden alışveriş yapılıp gönderilir problem o değilde. Elimde ki ürünlerle alakalı planlarım vardı, sorun orada :D

Evet, biz Rüştü hocam ile iletişime geçtik. Güzel bir etkinlik oluyor:)

Valla Amerika da kargom kaldı, inat ettim getirtmiyorum hala. Epey yüklü kargo masrafı çıkmıştı.

Azerbaycan sitesinden alışveriş yapılıp gönderilir problem o değilde. Elimde ki ürünlerle alakalı planlarım vardı, sorun orada :D
Muratsani bana özelden adresinizi yazarsanız göndermek için