Yer değişikliği stresi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pastel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pastel

Forum Sakini
Merhabalar
Dün kafesimizin yerini değiştirdik.(Aynı oda içerisinde mevcut yerin karşına ) Dünden beri minnoşlarda bir kızgınlık, bir bağırmalar falan. Erkek yem yemiyor , mama yaptım yemiyor. Dişi boğazına düşkün yemek istiyor, erkek o yemeye başladığı zaman kafesi bir birine katıyor onunda yemesine izin vermiyor.
Nasıl sakinleştirebiliriz bu minnoşlari.

Selam @Pastel hocam. Etrafta onları gerecek bir nesne var mı yahut doğrudan gördükleri ayna?

Oyla 0
Selam @Pastel hocam. Etrafta onları gerecek bir nesne var mı yahut doğrudan gördükleri ayna?
Yerleri videodaki gibi.
Epey konuştum konuştum sakinleşsinler diye. Dinlediler cevapta verdiler ama anlamadım ?
Erkek (ASİ) yemeye başladı bu kez dişi (PIRPIR) çığlık atıp korkuttu yemesin diye.
Dün tunekleri biraz yükseltmiştim.Tekrar indirdim.

Oyla 0
sanki rahat gibiler :) Bir miktar yem ve mama kapları geniş olmuş. Onun haricinde bir sebepleri olmaması lazım :D

Oyla 0
Yerleri videodaki gibi.
Epey konuştum konuştum sakinleşsinler diye. Dinlediler cevapta verdiler ama anlamadım ?
Erkek (ASİ) yemeye başladı bu kez dişi (PIRPIR) çığlık atıp korkuttu yemesin diye.
Dün tunekleri biraz yükseltmiştim.Tekrar indirdim.
Abi çok tatlılar maşaAllah... Kafes modelini öğrenebilirmiyiz... @Doğanay Y. hocam bizimkiler tam ayna karşısında sorun olurmu.
...

Oyla 0