YouTube Kanal Tavsiyeleri..

Enes153

Forum Sakini
Neşeli kanatlar çok bilgili ve çok yararlı bir kanal ben bir çok şeyi ordan öğrendim tavsiye ederim.

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
en bilinen 3-4 yetiştirici de dahil olmak üzere youtube ilaç tedavi tavsiyelerinde ciddi yanlışlar olabiliyor sorgulamadan uygulamamak gerekir. isim vermeye gerek yok

edit: ünalvlog'u takip etmiyorum o daha çok yüzeysel popüler içerikli paylaşımlar yapıyor, onu kastetmedim yani

Kuş Anasıı 

Yönetici
Moderatör
Bu konuya bir ekleme yapacağım, yeni keşfettiğim bir kanal ve çok ilgimi çekti. Videoları izledikçe şaşırdım. Bu nasıl mümkün olabiliyor? Bizimkilerin yumurtları 20 derece sıcaklıkta bile soğuyup ölebiliyorlar

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu videoları izlemiştim :D
Kuşlara üzüldüm doğrusu, yaşıyorlar sorunsuz alışmışlar ancak zorluyor belli ki. Tüm enerjilerini ısınma için harcıyorlar. Üremeleri de süpriz olmaz çünkü bitkilerde de olduğu gibi kötü şartlarda soy devam ettirme güdüsü oluyor. Böyle bir duruma alıştığında -videoda ki gibi- daha dirençli oluyor, mevsim tüylerini az döküyor ya da daha kuvvetli diziyorlar. Yine de tropikal bölge kuşları oldukları için benim tercih etmeyeceğim bir görüntü.

Son düzenleme:

Kuş Anasıı 

Yönetici
Moderatör
Bu videoları izlemiştim :D
Kuşlara üzüldüm doğrusu, yaşıyorlar sorunsuz alışmışlar ancak zorluyor belli ki. Tüm enerjilerini ısınma için harcıyorlar. Üremeleri de süpriz olmaz çünkü bitkilerde de olduğu gibi kötü şartlarda soy devam ettirme güdüsü oluyor. Böyle bir duruma alıştığında -videoda ki gibi- daha dirençli oluyor, mevsim tüylerini az döküyor ya da daha kuvvetli diziyorlar. Yine de tropikal bölge kuşları oldukları için benim tercih etmeyeceğim bir görüntü.
Bana da doğru gelmedi. Sıcak bir ortamda, bahçede yaşamalarına bende olumlu bakıyorum. Hatta olması gereken bir durum. Ama şu an dışardaki havaya biz bile dayanamıyoruz, bu kuşlar nasıl dayanıyor gerçekten anlayamadım

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bana da doğru gelmedi. Sıcak bir ortamda, bahçede yaşamalarına bende olumlu bakıyorum. Hatta olması gereken bir durum. Ama şu an dışardaki havaya biz bile dayanamıyoruz, bu kuşlar nasıl dayanıyor gerçekten anlayamadım
Bir de yanlış hatırlamıyorsam Kütahya soğuğu :D

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
Bu konuya bir ekleme yapacağım, yeni keşfettiğim bir kanal ve çok ilgimi çekti. Videoları izledikçe şaşırdım. Bu nasıl mümkün olabiliyor? Bizimkilerin yumurtları 20 derece sıcaklıkta bile soğuyup ölebiliyorlar

Kütahya'da o ayaz ve soğukta askerlik yaptım. eskisehir ve ankara'dan da beter kuru rüzgarlı bi soğuğu var

bu tamamen alışmayla ilgili bir durum , görüntü üzücü ama taş gibi de yaşıyorlar. evde sicakta kuş beslersin kuş o ortama alışır, 5 dk pencereyi açarsin hasta olur.

dip not: en azindan güvercin kümesi gibi 4 duvar korunaklı bişey yapsaydın zalim :(