Youtube konsepti

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Çok uzun zamandır bir kanalımız olmasına rağmen pek aktif değil. Özel videolar çektiğimde söylenemez ama varsayalım aktifleştirmek istiyorum bu kanalı ve siz ne gibi içerikler üretmemi isterdiniz? Ne eksik görüyorsunuz örneğin :)

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Çok uzun zamandır bir kanalımız olmasına rağmen pek aktif değil. Özel videolar çektiğimde söylenemez ama varsayalım aktifleştirmek istiyorum bu kanalı ve siz ne gibi içerikler üretmemi isterdiniz? Ne eksik görüyorsunuz örneğin :)
Ben aboneyim kanalına ama dediğin gibi aktif değil. Diğer kuşçular napıyorsa aynısını yapabilirsin. Ünal VLOG tarzı bir kanal güzel olabilir. Abone olalım beyler bayanlar.

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Uygulamaya yahut görsel olarak anlatılmaya uygun içeriklerin aktarılması taraftarıyım. Sıfırdan. Saçma sapan kanalların berbat ortamların ve konuların işlendiği kanalların bedavadan para kazanıyor olması cidden sıktı artık.

Cede mama mı, ev yapımı mama tarifi mi? Anlatılsın uygulamalı.

Yem karışımımı? Anlatılsın uygulamalı.

Vsvsvs

Burada temel başlık niteliği olan ne varsa sıraya konarak video görseli oluşturulabilir. Müthiş olur... Vlog olarakta ek videolar eklenebilir!

Rüştü Okumuş

Çevirmen
Murat'a katılıyorum. Bugün neşelikanatların perde yöntemini izlediğimde 11 dakika birfiil uygulamalı anlatmış. Ne yazıyorsak, ne tavsiye ediyorsak uygulamalı olarak gösterilsin.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Murat'a katılıyorum. Bugün neşelikanatların perde yöntemini izlediğimde 11 dakika birfiil uygulamalı anlatmış. Ne yazıyorsak, ne tavsiye ediyorsak uygulamalı olarak gösterilsin.
O kadar çekim konusunda becerikli değilim. Biraz iyi ekipman ve montajdan anlamak lazım. Az uzak kaldım o sektörden. aRaştırmak gerek.

Umit. 

Yönetici
Moderatör

Ben bol bol ürün incelemeleri isterim. Petshop, toptancı, veteriner, üretici gezileri olabilir...

Başka aklıma gelenleri yazarım daha sonra :)

Bu arada youtube kanalın olduğunu bilmiyordum :D

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Ben aboneyim kanalına ama dediğin gibi aktif değil. Diğer kuşçular napıyorsa aynısını yapabilirsin. Ünal VLOG tarzı bir kanal güzel olabilir. Abone olalım beyler bayanlar.

Diğer kanalların aynısı yapıcaksa bence yapmasın daha iyi :ROFLMAO:

VBZE433 

Uzman Yetiştirici
Aslında burada o kadar çok bilgi var ki derlenip bir stüdyo ortamı gibi iyikuş konsepti geliştirilerek youtube'a transfer edilebilir. İlk başta sadece ekranda slayt bilgileri konular yüklenebilir. Zamanla eminim çok daha fazla ürün incelemesi, üretim püf noktaları, kuşların bakımları gibi tonla konu çıkar. İş yoğunluğunuzu bilmiyorum ama Youtube'da korkunç soru ve yorum yazan insanlar oluyor. Onlarla da iletişimde kalmak gerekebilir. Youtuber olmak için kamera, stüdyo benzeri ortam, video edit etmek vb. pek çok alt yapının hazır olması gerekiyor sanırım.