Yumurta verimini 3x arttırmak :) Bu yöntemin sırrı ne?

murat52

iyikus.com Üyesi
İnsanlara diyorum kusların yumurtalarını yatmadan yemin icinde 1 hafta sakla sonra hepsini altına koy hepsi ayni anda cıksın diyorum adam kalkip diyor ki bu olay evrenin düzenine ters yok bu olay bilimsel olarak arastırılmamıs diyor yahu senin bilim dedigin sey allahın yarattıgı seyden dahamı yüksek tövbe yarabbi yine yellendim bak :))
:ROFLMAO: Abi konuyu dağıtmak istemem ama "yine yellendim bak" lafına istinaden yazıyorum :ROFLMAO: dellenmekten iyidir boşver :ROFLMAO: Bu forumun sıcak muhabbet ortamı bana gerçekten konu açmasam dahi sürekli forumu takip etme dürtüsü veriyor. Affınıza sığınarak yazdım, siz devam edin :ROFLMAO: Allah'da sizleri güldürsün.

MecHuLBeY

Forum Sakini
:ROFLMAO: Abi konuyu dağıtmak istemem ama "yine yellendim bak" lafına istinaden yazıyorum :ROFLMAO: dellenmekten iyidir boşver :ROFLMAO: Bu forumun sıcak muhabbet ortamı bana gerçekten konu açmasam dahi sürekli forumu takip etme dürtüsü veriyor. Affınıza sığınarak yazdım, siz devam edin :ROFLMAO: Allah'da sizleri güldürsün.
Nörüyüm yelliyorlar beni tamm bilim denilen bir gercek var ama bilimin üstü olanda allah var diger form dan atılma sebebimi söylesem ona ayrı gülersin neyse :)

MecHuLBeY

Forum Sakini
Harici olarak herkezin kuslarını yumurtlatana kadar burda tek tek yardımcı olacagım uzmanlık alanım kus kızıstırma kus esleme harici olarak hastalıktan pek anlamam hastalık harici bütün konularda yardımcı olmaya calısacagım