albino

 1. G

  Kusuma eş alacagim cinsiyeti nedir

  Merhaba arkadaslar iyi aksamlar kusumu yeni aldim 2 aylik olarak hangi cins acaba fikriniz var mi ayrica cinsiyeti nedir erkekte diside diyen oldu es almak istiyorum nasil hareket etmeliyim
 2. F

  Lutino kuşumun cinsiyeti nedir

  Merhaba, 5 yaşındaki erkek albinomun yanına yaklaşık 4 aylık bir lutino aldım, fakat dişi diye aldığım lutinoyu bir de size göstermek istiyorum. cinsiyetini söylerseniz çok sevinirim.. 4 Aydan sonra çiftleşebileceğini söylediler umarım dişidir.. çok teşekkür ederim şimdiden :)
 3. M

  gri ingiliz muhabbet ile albino çek yavrusu

  öncelikle kolay gelsin herkese selamlar :) erkek gri İngiliz muhabbet kuşum var dişi kuşum ise albino çek bunların yavrusu var şimdi 4 tane :) daha 7 günlükler rengini ve boyutunu çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz ? :)
 4. burjoee

  muhabbet kuşum hasta mı ?

  Merhaba, Muhabbet kuşum 3 gün önce tüylerini baya bi yolmuştu, kabarık ve sürekli uyku halinde, yemek yemesi ve su içmesi düzenli ama bize tepkisi yok kafesten asla çıkmıyor. Sık sık nefes alıp veriyor kuyruğu nefes alırken hep hareket halinde ve ağzını açıp açıp kapatıyor ama herhangi bir...
 5. Y

  Erkek Albino Muhabbet kuşu lazım

  Arkadaşlar ben albino muhabbet kuşlarımı çoğaltmak istiyorum ama çevremde erkek albino bulamadım , erkek albino muhabbet kuşu veya kuşları olan varsa elimde 2 tane çiftleşmek için hazır bekleyen saf kan dişi albino var. Doğan yavrulardan 2 erkek istiyorum diğerlerini de eşit şekilde paylaşırız .
 6. M

  Kuşumun cinsiyeti nedir?

  Merhaba elimde bulunan albino muhabbet kuşu var. Ben erkek diye düşünüyorum ama sizlerede sormak istedim.
Üst