1. Intercontinental COM World Show 2021 İstanbul

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Değerli iyikus sakinleri, Bu yıl ilk kez ülkemizde gerçekleşecek bu çok değerli uluslararası etkinliğin duyurusu yapıldı. Çok büyük bir fuar olacağından geniş bir ürün eksiğiniz ya da yeni arayışlarınız varsa her anlamda bu tarihe ertelemenizi öneririm. Afişte bazı detaylar mevcut.
2100e_lit.jpg
b

Son düzenleme:

siradaninsan

iyikus.com Üyesi

Değerli iyikus sakinleri. Bu yıl ilk kez ülkemizde gerçekleşecek bu çok değerli uluslararası etkinliğin duyurusu yapıldı. Çok büyük bir fuar olacağından geniş bir ürün eksiğiniz ya da yeni arayışlarınız varsa her anlamda bu tarihe ertelemenizi öneririm. Afişte bazı detaylar mevcut.
Ekli dosyayı görüntüle 18313
yer belirlendi mi hocam?

MiniKuş

Veteran
Yer belirlenmemiş ama kesin bana uzak bir ilçede olacak. :(
@Doğanay Y. Hocam istanbulda olanlar kafes almak için beklemelisiniz demiştinizde nedeni nedir? Burada daha mı ucuz oluyor kafesler ya da daha sağlam kaliteli kafesler mi olacak?

Son düzenleme:

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Allah nasip ederse gidip gezeriz. Gidemeyenler için foruma resim video atmaya çalışırım ;)

Yer belirlenmemiş ama kesin bana uzak bir ilçede olacak. :(
@Doğanay Y. Hocam istanbulda olanlar kafes almak için beklemelisiniz demiştinizde nedeni nedir? Burada daha mı ucuz oluyor kafesler ya da daha sağlam kaliteli kafesler mi olacak?

Ürün çeşitliliği daha bol ve muhtemelen daha uygun fiyatlı olucak ;)

Savas S.

Forum Sakini

Değerli iyikus sakinleri. Bu yıl ilk kez ülkemizde gerçekleşecek bu çok değerli uluslararası etkinliğin duyurusu yapıldı. Çok büyük bir fuar olacağından geniş bir ürün eksiğiniz ya da yeni arayışlarınız varsa her anlamda bu tarihe ertelemenizi öneririm. Afişte bazı detaylar mevcut.
Ekli dosyayı görüntüle 18313
Almanyada da mi var yoksa katilan ülkeler mi?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu kuş federasyonu her yıl bir ülke belirliyor anketle. Seçilen bölgede oluyor yarışma @savassner . Almanya da derneklerin yaptığı etkinlikler oluyordur ama bu ondan ayrı bir şey.

@MiniKuş genelde Feshane'de oluyor bu etkinlikler. Muhtemelen yine orası olacaktır.
Kuşlarla alakalı A'dan Z'ye bütün ekipmanlar ve evcil satışı oluyor. Aynı zamanda ödüllü kuşlar sergileniyor ki benim için önemli olan yanı o.
Kafes fiyatları aynı olabileceği gibi ucuzda olabilir. Ne olur bilemiyorum tam olarak. Genelde aynı fiyat olur ama ürünü canlı görmüş olursunuz (yemler ve mamalar dahil). Fikir verecektir, karşılaştırılacak ürünler olacaktır.

MiniKuş

Veteran
Bu kuş federasyonu her yıl bir ülke belirliyor anketle. Seçilen bölgede oluyor yarışma @savassner . Almanya da derneklerin yaptığı etkinlikler oluyordur ama bu ondan ayrı bir şey.

@MiniKuş genelde Feshane'de oluyor bu etkinlikler. Muhtemelen yine orası olacaktır.
Kuşlarla alakalı A'dan Z'ye bütün ekipmanlar ve evcil satışı oluyor. Aynı zamanda ödüllü kuşlar sergileniyor ki benim için önemli olan yanı o.
Kafes fiyatları aynı olabileceği gibi ucuzda olabilir. Ne olur bilemiyorum tam olarak. Genelde aynı fiyat olur ama ürünü canlı görmüş olursunuz (yemler ve mamalar dahil). Fikir verecektir, karşılaştırılacak ürünler olacaktır.
Feshane'ye daha önce çok gittim. Bu sene de orada olursa kesinlikle giderim.