40 günlük erkek diye aldığım forpus

salepvefıstık

Yeni Üye
merhaba bu 40 günlük diye verdiler ama başka bir forumda 3-4 aylık dendi anlayan varsa bakbilir misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_20240405_194303.jpg
    IMG_20240405_194303.jpg
    454.2 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
merhaba hoşbulduk bu siteyi bilmiyorum hızlıresim üzerinden atayım ayrıca kuş olive mutasyon ve uçamıyor
gccsrpg.jpg
dkhac5v.jpg
fdkxltc.jpg
1x7x3dn.jpg
b8b5wcy.jpg
bwauyyn.jpg
Kanat altıni tamda baş parmağınızın olduğu yeri görmem gerekiyor
Çok güzel maşallah evet bu sorunu daha önce de duydum nereden aldığınızi sorabilir miyim benim yavrularım yeme düşmeden evin içinde pervane gibi uçmaya başladılar benimkilerdemi bir sorun var 😀 acaba çok uyanıklar aslında küçücük olmalarına rağmen fana uçarlar
Kanat eksikliği yok ama yavru da değil yavru Forpus görseli atacağım ne demek istediğimi anlarsınız

Kanat altıni tamda baş parmağınızın olduğu yeri görmem gerekiyor
Çok güzel maşallah evet bu sorunu daha önce de duydum nereden aldığınızi sorabilir miyim benim yavrularım yeme düşmeden evin içinde pervane gibi uçmaya başladılar benimkilerdemi bir sorun var 😀 acaba çok uyanıklar aslında küçücük olmalarına rağmen fana uçarlar
Kanat eksikliği yok ama yavru da değil yavru Forpus görseli atacağım ne demek istediğimi anlarsınız
merhaba ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.. ankara ulusta kuş pazarından aldım ankarada güvenilir nereden alabilirim acaba.. birazdan kanadını tam atacağım

merhaba ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.. ankara ulusta kuş pazarından aldım ankarada güvenilir nereden alabilirim acaba.. birazdan kanadını tam atacağım
Bana daha önce kuşun kanadının bağladığını düşündürdü daha önce bu gibi sorunlar ile karşılasan insanlar bana ulaştı
Malesef
Kıvrak gagali oldukları için oldukça sert ısırıyorlar elden kaçmaması için kanatları bantliyorlar

Yaştan önce sağlığını ele almak lazım. Kabarık mı duruyor hep böyle