Acaba bu bir hastalık mı yoksa normal mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fuzuli
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fuzuli

iyikus.com Üyesi
Normalde bir seyi yok gibi duruyor ama boyun kismini aralayinca derisi gozukuyor ve simdi de biraz yiikayalim dedik ve tuyleri boyle gozukuyor. Sizce hastaligi falan var mi yoksa normal mi?

tüy kapsülleri çıkamadığında ya da tüy dönmeleri olduğunda o bölgeler şişiyor. Bir miktar şişme görünüyor ancak tam olarak ur diyemiyorum. Tüyleri zor patlatıyor belli ki. Bir veterinere göstermek sağlıklı olabilir.

Oyla 0
Kendisi henuz alismadi diye elde yikiyorduk. Nasil alistiralim? Kuruyken hicbir seyi yok gibi. Birazdan atacagim

Oyla 0
tüy kapsülleri çıkamadığında ya da tüy dönmeleri olduğunda o bölgeler şişiyor. Bir miktar şişme görünüyor ancak tam olarak ur diyemiyorum. Tüyleri zor patlatıyor belli ki. Bir veterinere göstermek sağlıklı olabilir.
Suan 6 aylik acaba yasiyla da ilgili olabilir mi :( ve pek sislik gozukmuyor aslinda ya da biz goremiyoruz bilemiyorum :((

Oyla 0
Kabul edilebilir dökülmeler aslında. Yine de aloe vera özü eklenmiş bir ılık su ile bölgeyi nemlendirebilirsiniz.

Oyla 0
Ek olarak farklı bir yöntem, pirinç tanesi kadar bakır sülfat bir su bardağına koyularak pamukla bölgeye sürülebilir. B vitamini ve çimlendirme tüyler için etken rol oynar. Kolay gelsin.

Oyla 0