:) Ah sen yok musun :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maşallah fena hareketli. Sabah uyutmuyordur bu sizi :) bizim kuşlarda dal darıya bu tepkiyi veriyor

Merve B.

Veteran
Uyandiriyorlar saolsunlar.Kapılarını kapatıyorum.:DBu tüm yemlere böyle ya.O yemlik yem dolu olsun çekip aynı yemi tekrar takiyim, yine aynı tepkiyi veriyo :) yemek konusunda bi zafi ayrı bir heyecanı var :D

Merve B.

Veteran
Bu kadar bağırmaya bende beklemedim değil öyle bir hareket. :) Ama şuçlu olduğunu bildiği zamanlarda o tarz hareketler sergilemiyor sağolsun. :) Ama ırkından mıdır yoksa hani biz mi çok şımarttık bilmiyorum. Çok asaba,asi, tripcan, atatlı bişey oldu çıktı. Resmen başkaldırıyor bana. :) Onu yapma hayır. HAsta mısın hayır. Bulut şu şöyle sersem diyor. Ve ara sıra dediğini gibi sanki yüünü parçalamk ister gibi direk ayakları bize dönük yüzümüze uçuyor sıpa. Gözlük olmasa yandık :D Belki degözlüğe güveniyor bilmiyorum. :D Diğeri de Allah.2ın adamı. Gram eser yok bu dediklerimden. Irk etkiler dimi karakteri.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Biraz öyle. Ne yapmaktan hoşlanıyorsa onu yapıyor. İksi de sizlere oldukça güveniyor belli ki. Maşallah :)

Merve B.

Veteran
Tuşların azizliğine uğramışım. Bazıları basmamış yine.Kusura bakmayın. Yazdığımı okuyunca farkettim. Güveniyorlar şükür o konuda sıkıntı yaşamıyoruz. :)