Albino muhabbet cinsi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kado78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kado78

Yeni Üye
Albino 1.5 ayliktir. Gozlerinin orta kismi kirmizi ama bazen belli oluyor. Acaba cinsi nedir. Kesin olarak erkek diye aldim ve gozlerin ortasi kirmizi olmasi nedeni nedir . Albinolarda hepsi kirmizi olur bildigim

Bana da dişi gibi geldi, bunların cinsiyetini anlamak için 5-6 aylık olana kadar beklemek lazım, aynı durumda bende kaldım erkek dendi dişi çıktı. Cere etrafında beyazlık var gibi duruyor yani dişi olma durumu.

Oyla 0
Bana da dişi gibi geldi, bunların cinsiyetini anlamak için 5-6 aylık olana kadar beklemek lazım, aynı durumda bende kaldım erkek dendi dişi çıktı. Cere etrafında beyazlık var gibi duruyor yani dişi olma durumu.
Anladim bekliyecem . Peki gozunun ortasinin kirmizi olmasi normal mi . Ilerde hepsi kirmizi olurmu

Oyla 0
Rica etsem flashsız tam karşıdan çekilmiş bir cere resmi paylaşır mısınız? Birde 1,5 aylıktan büyük gibi birazcık daha sanki :/ Kırmızı gözleri varsa albino, siyah kahve gözlü ise çift faktörlü df kuştur.

Oyla 0
Rica etsem flashsız tam karşıdan çekilmiş bir cere resmi paylaşır mısınız? Birde 1,5 aylıktan büyük gibi birazcık daha sanki :/ Kırmızı gözleri varsa albino, siyah kahve gözlü ise çift faktörlü df kuştur.
Burda flashsiz cekim. Mora yakin bi ceresi var. Sizce kuş kac aylik alali 1 hafta oldu ilk geldiginde yemi biraz zor kiriyodu suan daha iyi yiyor

Oyla 0
Daganay bey kusun gozunun ortasi kirmizi bu normal dimi. Benim bildigim tum gozunun kirmizi olmasi lazim bunun ortasi kirmizi

Oyla 0
Kuş dişiye dönecek gibi. Gözü erik rengi dedikleri kahvemsi bir renkte. Albino değil maalesef. Df dediğimiz çift faktörlü bir kuş. İki spangle birleşmesinden geliyorlar genelde.

Oyla 0