Albino muhabbet kuşu cinsiyet ayrımı

thread_prefix_desc.10

Ali ipek

iyikus.com Üyesi
Allah rızası için bana bu kuşun cinsini söyleyin erkeğe ayak atıyor kur yapıyor ama bir türlü çişfleşme olmadı bu kuş dişi mi erkek mi 9FDECB94-8499-45FE-91BF-C3A79755AD7C.jpeg

Ali ipek

iyikus.com Üyesi
Çok iyi anlaşıyorlar birbirlerine aşırı derece ilgi gösterip kur yapıyorlar bayadır sürüyor bu ama şuana kadar çiftleşme olmadı ikisi de birbirine ayak atıyor bu arada dişi yuvaya da giriyor ilgi duyuyor yuvaya

Merve B.

Moderatör
Oo o zaman süper evcil kuşlarda da sanırım biraz daha uzun zaman alıyor bu zaman.En azından benim gözlemim bu yönde benim de erkeğim evcil çünkü.

Ali ipek

iyikus.com Üyesi
Bende öyle olduğunu düşünüyorum çünkü alışık bir kuş o yüzden biraz zorluk cekiyor bide dediğiniz gibi acemi beklemeye bıraktık artık kapalım hayırlısı

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Daha ilk çiftleşme bende tam tersi oluyor tamam erkekte ayak atıyor ama dişi daha çok atıyor
Dişinin ayak atma sebebi çiftleşmeye yönlendirmek erkekleri. Erkeklerde dişilerin eğilmesi için dişi gibi eğilme hareketleri yapabiliyorlar.

Merve B.

Moderatör
Dişinin ayak atma sebebi çiftleşmeye yönlendirmek erkekleri. Erkeklerde dişilerin eğilmesi için dişi gibi eğilme hareketleri yapabiliyorlar.
MAntıklıBen bulutu gördüm bugün ayak atıyor ama işi eğilmediği için duramıyor.Sanırım buda kızışık olmadından kaynaklı