Muhabbet Kuşları Albino ve Lutino Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı

İyi akşamlar aranıza yeni katıldım yeni bi kuş aldım allahın izniyle bu kuş dişimi erkek mi petshop dişi demişlerdi birde bu kuş kaç yaşında lında

Maşallah çok tatlı bir dişi. Tüy döneminde bu nedenle B vitamini ve banyo ihtiyacını gidermesi için banyoluk takınız.
Kuş 2-3 yaş gibi.

İri bir çek gibi sanki ama fotoğraftan anlamak zor oluyor bu tip tek renkli kuşları

Aldığım ilk gün çok zorlamadan elimi uzattım parmağımdan inmiyor, kesinlikle ısırmayı bile denemiyor çok uysal bu normal midir ? Cinsiyet ve tahminen kaç aylık olduğunu belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba kuşumun yaşını ve cinsini öğrenebilir miyim? Ben kuşumu hep albino biliyordum ama gözleri siyah olduğu için albino olmuyormuş galiba , doğru mu?

Ekli dosyayı görüntüle 6866
Aldığım ilk gün çok zorlamadan elimi uzattım parmağımdan inmiyor, kesinlikle ısırmayı bile denemiyor çok uysal bu normal midir ? Cinsiyet ve tahminen kaç aylık olduğunu belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler
kuşunuz erkek ve henüz ilk 3 ayı içerisinde. 2 aylık gibi geldi bana. Ele hemen alışması elbette normal

Kuşunuz erkek gibi görünüyor. Ayağında ki ise dışkı sanırım. Ilık suda iyice yumuşatıp dikkatlice çıkartmanız gerekir. Eğer sertse ıslatma sonrası küçük parçalar şeklinde alınız. Kanama olabiliyor eğer sert haliyle alınırsa.

Kuşlarımın cinsiyeti nedir acaba şüpheye düştüm arkada küçük duran albinoyu dişi diye biliyordum ama çok sıcak kanlı sürekli oynuyor elime daha çok gelmeye çalışıyor yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• 56547715-2D45-4D86-8416-587F217FC503.jpeg
    56547715-2D45-4D86-8416-587F217FC503.jpeg
    96.9 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba, bize yakın olan kuş dişi gibi. Diğer kuşuda netleştirebilmem için daha yakın bir fotoğraf rica edeceği.