Alışamıyor kuşum bana

Mithrandir

iyikus.com Üyesi
Denemediğim şey kalmadı bakımı ve sağlığı konusunda hiçbir sorun kalmadı fakat alıştıramıyorum kendine bir türlü daldarısıydı ıvırıydı zıvırıydı her türlü şeyi denedim parmağıma konuyor (sadece kafes kapağından elime geçiş yaparsa) ama yem yoksa hayatta bana gelmiyor direkt avizemin üstüne uçuyor elimde olduğunda yem yoksa elimi kemiriyor resmen. Sebebi nedir lütfen yardımcı olun herşeyi yaptım kuş için her türlü besini her türlü vitamini inciği cıncığı tamam bizim kuş conoluk yapıyor bir bu kaldı nasıl hallolur acaba?

Denemediğim şey kalmadı bakımı ve sağlığı konusunda hiçbir sorun kalmadı fakat alıştıramıyorum kendine bir türlü daldarısıydı ıvırıydı zıvırıydı her türlü şeyi denedim parmağıma konuyor (sadece kafes kapağından elime geçiş yaparsa) ama yem yoksa hayatta bana gelmiyor direkt avizemin üstüne uçuyor elimde olduğunda yem yoksa elimi kemiriyor resmen. Sebebi nedir lütfen yardımcı olun herşeyi yaptım kuş için her türlü besini her türlü vitamini inciği cıncığı tamam bizim kuş conoluk yapıyor bir bu kaldı nasıl hallolur acaba?
KUŞUM 5. AYINA GİRDİ 3 HAFTADIR BENDE

Oyla 0
Yavru kuşların eğitimi daha hızlı olabiliyor yetişkinlere oranla. Kuşunuz ergenliğe adım atmış... 4 ay boyunca bu tür davranışları görmemiş ve yeni bir ortama getirilmiş. Doğal olarak süreç onu ve sizi zorlayacaktır. Kuşunuzun ilk önce yeni ortamına uyum sağlamasını bekleyiniz. Yeni ortamına güven duyduktan sonra bu işlemlere başlamanız daha sağlıklı olacaktır.

Eğer okumasıysanız aşağıda ki yönergeleri takip edin lütfen.

Oyla 0