Arkadaşlar benim muhabbet kuşumun 4 yumurtasından 3 ü kırıldı

Arkadaşlar benim muhabbet kuşumun 4 yumurtasından 3 ü kırıldı . 2 si dolu 1 i boşdu Rabbim kuşun şeklini ne güzel vermiş yaa :( gagası gözü her şeyi
Her şeyi vardı hayvanın
1. Günaha girer miyiz ?
2. Annesi strese girer mi ? Olay ta. Olarak şöyle oldu ben flashla fotoğrafını çekecektim annem olaya müdahale etti şuraya tıkla dedi sonra tıkladı telefon çat diye yumurtanın üzerine düştü. Okuduysanız maşallahlarınızı beklerim ben şahsen nazardan öldüğünü düşünüyorum 2 bebeğin

Moderatörün son düzenlenenleri:
Annesi bu süreçte agresifleşir, doğaldır. Bu süreçte dişi kuşa pek yaklaşmayın, kendi haline bırakın. Günah boyutuna gelecek olursak merak etme günaha girmezsin. Sonuçta bilerek yaptığınız bir şey değil. Kaza olmuş. Günaha girmezsiniz.

Oyla 0
Üzüldüm yumurtaların kırılmasına. Günah boyutunu bilemem ama bu saatten sonra çok daha özverili ve dikkatli bakım yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur umarım.
Dişi kuş strese girmez, kırılan yumurtala çatlak boyutundan fazla ise yuvadan alınmalıdır. Çatlak yumurtalara müdahale edilebilir
Maşallah kuşlarınıza, umarım böyle bir durumu tekrar yaşamazsınız.

Oyla 0
Üzüldüm yumurtaların kırılmasına. Günah boyutunu bilemem ama bu saatten sonra çok daha özverili ve dikkatli bakım yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur umarım.
Dişi kuş strese girmez, kırılan yumurtala çatlak boyutundan fazla ise yuvadan alınmalıdır. Çatlak yumurtalara müdahale edilebilir
Maşallah kuşlarınıza, umarım böyle bir durumu tekrar yaşamazsınız.
Günah boyutunu niye bilemiyorsun, alim olmaya gerek yok. Bilmeden yapılan bir şey günah olur mu?

Oyla 0