iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Atatürk Kupası 2017 Ankara Yarışması

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
8,960
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Atatürk Kupası 2017 Ankara Yarışması Hakkında
1706_afis_orj.jpg

07 Aralık 2017 - 10 Aralık 2017

Kategoriler
A: Harz Roller
B: Malinua
D: Renk Kanaryaları
E: Irk Kanaryaları
F1:Egzotikler (EU)
F2:Egzotik (non EU)
G1: Doğal Renk Doğa Kuşları (EU)
G2:Mutasyon Doğa Kuşları
H: Melezler
I1: Duruş Muhabet Kuşları
I2:Renk Muhabet Kuşları
J: Paraketler
K: Avustralya Paraket
L: Asya Ve Afrika Paraket
M: Amerikan Paraket
N: Büyük Papağan
O: Kumru Ve Egzotik Güvercinler
P: Bıldırcınlar ve Keklikler

Yarışma Yeri
Ankara Altınpark
Koordinat: 39.967471, 32.876001
Google Haritalar

Yarışma Planı
Perşembe - Kuş Teslim (14:30a kadar)
Cuma - Puanlama (08:00 - 18:00 arası)
Cumartesi - Halka Açılış
Pazar - Halka Açılış (17:00 Kuş İade)


Kuş kayıt işleri her zamanki gibi üyelerin kayıtlı olduğu dernekleri üzerinden yapılacak olup , kayıt edilen kuşlar derneğin konveyörleri tarafından teslim edilip , teslim alınacaktır.

-Yarışmaya katılmak isteyen yetiştiricilerimiz ön kayıt başvuru formunu oldurarak belirtilen adrese mail atarak kuşlarını yarışmalara kayıt ettirebilirler.

-Ön kayıt sistemi , kuş kayıt kapanış saati Son kayıt: 03.12.2017 Pazar 23:59 dur. Pazar gecesi saat 23:00 de kapatılır ve kayıtlar bitmiş olur , bu tarihten sonra yapılacak olan kayıtlar geçerli olmayacak ve sistem kapatılmış olacaktır.


-Ön kayıt sistemine girilecek olan kuş kaydında dikkat edilmesi gereken hususlar ;-Sisteme girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun , verilen e-mail adresinin doğru ve geçerli bir e-mail adresi olması kuş kaydınızı takip edebilmeniz açısından önemlidir. Sisteme kayıt yapılmasının ardından e-mail adresinize katılım formunun bir örneği gönderilecektir.Bilezik Kategori kontrolleriniz yapıp bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun . Bilgilerinizde bir eksiklik veya yanlışlık gördüğünüzde Dernek yetkilinize bildirin. Aksi takdirde son kayıt edilen liste tarafınızdan onay verilmiş kabul edilir ve sorumluluğu üreticiye aittir.

-Ön kayıtlı yarışmalara katılmak isteyen her katılımcı sisteme önceden kaydını yaptırmış olmak zorundadır. Sistemde kaydı bulunmayanların yarışma salonunda kayıt yaptırma veya yarışmaya katılma şansı ve hakkı yoktur.

-Sisteme kaydı yaptırılmış olan formu iptal etme veya kaydı yarışma salonunda değiştirme , ekleme , çıkarma gibi işlemler yapılamaz.

-Ön Kayıtlı yarışmalarda Ücretlendirme

-Ön kayıtlı yarışmalarda ücretlendirme 2017 Yarışma sezonunda T.K.K.K.F Yönetim kurulunca belirlenmiş olan 1 (Bir) kuş bedeli 10 (ON ) Türk Lirasıdır.
Konvoyör ücreti kuş başına 5 TL dir. 15 kuş tan sonrası için sadece 15 kuş ücreti alınacaktır.( örnek vermek gerekirse 40 kuş için verilecek maksimum konvoyör ücreti 75 tl dir. Üstüne İstenildiği kadar kuş yazdırabilirsiniz.) -Arzu eden üyelerimiz Bursadaki yarışmaya kuşlarını kendileri götürebilir, dernek konvoyörlerini bulup kuşlarının kayıt ücretlerini ödeyip , kendileride teslim edip , geri teslimde alabilirler.Bununla ilgili herhangi bir zorunluluk yoktur.En geç 09 Kasım 2017 saat 14:30 a kadardır.

-Ön kayıtlı Yarışmalarda yarışma kafesleri TKKKF tarafından temin edilir. Yetiştiriciler yarışma salonuna kafes getirmek durumunda değildir

-Kuş ücretleri dernek tarafından belirlenmiş olan Konveyörler tarafından yarışma salonunda liste dağıtımı sırasından teslim edilmek zorundadır. Kuş ücretleri Ön kayıt sistemine girilen kuş adedi üzerinden teslim alınır.

-Yarışmaya ön kayıt sistemine kaydını yaptırdığı halde kuş ücretini ödemeyen yetiştiricilerin dernek yetkilileri tarafından TKKKF bildirilmesi durumunda kişi hakkında Hak Mahrumiyeti ve Yarışmalardan men kararı alınabilir. Bu durumda yetiştirici ücreti ödemeyi kabul etmemiş olsa dahi Dernek Yetkilisi olan Konveyörden kuş ücreti tahsil edilir.

-Katılımcılar kendi kuşlarını yarışma salonuna kendileri getirmekte özgürdür fakat kuş teslimi ve kuş alımını dernekleri tarafından belirtilmiş olan konveyörler yapmak durumundadır. Salon içerisinde derneğinin konveyörüne kuşlarını teslimi yapabilirler.

-Konveyörler yarışma salonunda kendilerine Federasyon tarafından verilecek derneklerine ait listeleri teslim alıp kafes numaralarına göre kuşları teslim ederler. Teslim olan kuşların yemleri suları ve bakımlarından dernek konveyörü sorumludur.

-Konveyörler kuş tesliminde kullandıkları dernek listelerini geriye teslim etmek zorundadır. Listeler üzerinde her hangi bir karalama ve işaretleme yapamazlar.

Kategoriler için link

http://www.tkkkf-yarismalar.com/cat_list_all.html
 
Üst Alt