iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,896
Çözümler
36
Tepki puanı
10,547
Yaş
29
Konum
Ankara
Biyoteknik Avisol B
Avisol B Nedir? Nasıl Kullanılır
avisolb.jpg

Biyoteknik Avisol-B Kuşlar İçin Vitamin Çözeltisidir. Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının B vitamini ihtiyacını karşılayan, hastalıklara karşı dirençlerini yükselten, yemden faydalanma güçlerini artıran ve sağlam bir bünyeye sahip olmalarını sağlayan vitamindir. Yetişkin kuşlarda tüy dökülmesini önler, tüy dökme sürecini kısaltır. Yavru kuşların iştahını artırır, sağlıklı ve hızlı büyümelerini sağlar. Sinir sitemini güçlendirir ve sağlıklı olmasını sağlar. Özellikle papağanları stresten korur. Kuşların üreme kabiliyetini artırır. Kuşlardan alınan yumurtalardan yavru çıkma oranını artırır ve bu yavrular diğer yavrulara göre daha sağlıklı ve dirençlidir.

Avisol B nasıl kullanılır?
  • Muhabbet kuşu, kanarya ve küçük papağanlar için, 40 - 50 cc'lik orta boy bir suluk içerisine 8-10 damla kullanılması tavsiye edilir.
  • Büyük papağanlar için; 40 - 50 cc'lik orta boy suluk içerisine 20 damla kullanılması tavsiye edilir.
  • Güvercinler için, 50 cc içme suyuna 20 damla hesabı ile eklenerek kullanılması tavsiye edilmektedir.
  • Üreme zamanı ve stresli kuşlarda önerilen dozlar 2 katına çıkarılarak verilebilir. Önerilen dozlar 1 adet kuş içindir, fazla sayıda kuş varsa verilecek miktar kuş sayısına göre ayarlanmalıdır. Avisol B, ilave edildikten sonra içme suları gün aşırı değiştirilmelidir.

Uyarılar
  • Avisol B'nin son kullanım tarihine dikkat ediniz. Geçmiş ürünleri kesinlikle kullanmayın.
  • Kullanmadan sonra beklenmeyen bir etki görüldüğünde veteriner hekiminize danışınız.
  • Direkt güneş ışınlarından koruyunuz. Kendi ambalajında, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 
Üst Alt