Avivit vitamin iyi midir

minikmichael

Forum Sakini
İyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20210312_164348.jpg
    20210312_164348.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 9
  • 20210312_164357.jpg
    20210312_164357.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 9
  • 20210312_164417.jpg
    20210312_164417.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 9
İçeriği yetersiz olmakla birlikte kuşların sindirmekte zorlandığı madde de barındırıyor.Bu ve bunun gibi pet shop markaları yerine Röhnfried,Versele Laga,Nekton gibi profesyonel markalara geçiş yapmanızı öneririm.Multivitamin olarak da Röhnfried Gervit-W,Nekton-S ya da Care 4 Birds Multivit Mix kullanabilirsiniz.İnternetten bölünmüş olarak alabilirsiniz.

Zamanında hazırladığım bir konunun linkini de aşağıya bırakıyorum faydalı olabilir..

Oyla 0
İçeriği yetersiz olmakla birlikte kuşların sindirmekte zorlandığı madde de barındırıyor.Bu ve bunun gibi pet shop markaları yerine Röhnfried,Versele Laga,Nekton gibi profesyonel markalara geçiş yapmanızı öneririm.Multivitamin olarak da Röhnfried Gervit-W,Nekton-S ya da Care 4 Birds Multivit Mix kullanabilirsiniz.İnternetten bölünmüş olarak alabilirsiniz.

Zamanında hazırladığım bir konunun linkini de aşağıya bırakıyorum faydalı olabilir..
Çok teşekkürler

Oyla 0

İçeriği yetersiz onu biliyordum fakat zararı olduğunu bilmiyordum bitsin direk gececegim yeni multivitamin e ve 10 ml multivitamin kaç ay gider acaba ?

Oyla 0
10 ml tavsiye etmem.kazık yemiş oluyorsunuz.59 mlden sadece 15 tl fazla ödeyerek 5 kat fazla alabilirsiniz

Oyla 0