Ayak problemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sibel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sibel

iyikus.com Üyesi
Merhaba muhabbet kuşum ayağını incitmişti şişme tedavisi uyguladım bir iki gün önce çarpık bacak olduğu İçin bol bir şekilde bacaklarına bant değdirmeyen bantladım banttan kurtulmak isterken ayağını kanatmış his olsa bunu yapabilir mi veya ben mi yanılıyorum kangren mi
İyi günler

Ekli dosyalar

• CAED28F4-5CA7-4A3A-97E4-EDB32B101181.jpeg
    CAED28F4-5CA7-4A3A-97E4-EDB32B101181.jpeg
    664.7 KB · Görüntüleme: 17
  • 7405E72A-2A80-40CD-AFE9-F0757DA241C3.jpeg
    7405E72A-2A80-40CD-AFE9-F0757DA241C3.jpeg
    532.9 KB · Görüntüleme: 17
Folluksuz yuvalık daima sıkıntılıdır. Anne üzerine yattığı için eğer çok baskı uygularsa ilk süt dönemlerinde ne yazık ki tüm yavrular belki de çarpık bacak olabiliyor. Vitamin de tabi gerekli. Yeterli kalsiyum ve vitaminleri alması gerekiyor anne babanın. Bu sağlanamadığında yeterli beslemeyi yapamıyorlar. Ayağının böyle olma sebebi vitamin kaynaklı değil maalesef.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Umarım bu olay sizi kuşlardan soğutmaz :(

Oyla 0
Ç
Folluksuz yuvalık daima sıkıntılıdır. Anne üzerine yattığı için eğer çok baskı uygularsa ilk süt dönemlerinde ne yazık ki tüm yavrular belki de çarpık bacak olabiliyor. Vitamin de tabi gerekli. Yeterli kalsiyum ve vitaminleri alması gerekiyor anne babanın. Bu sağlanamadığında yeterli beslemeyi yapamıyorlar. Ayağının böyle olma sebebi vitamin kaynaklı değil maalesef.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Umarım bu olay sizi kuşlardan soğutmaz :(

Merhaba biz halen üzüntüsünü yaşıyoruz
Yavrulama döneminde hergün yumurta maması evde yapıp günlük vermiştim soğumadık fakat hassaslaştık

Oyla 0
slm sibel hanım kusura bakmayın konuya müdail oldum ama benimde 3 adet sultan papaganım var 2 tane dişi 1 tane erkek ben hiç hayatım boyu evcil hayvan beslemedim ama bi sebep oldu ve beslemeye basladım yanlış anlamayın sözlerimden ben çok araştırdım sordumsoruşturdum hep petshopculara sultanlarıda onlardan aldım ve hiç yardımcı olmadılar fakat tesadüf üzere bu siteyi buldum doganay beyle yazıştım ve bana çok yardımcı oldu ve beni başka birine yönlendirdi kısacası sizinyeniden papagan veya muhabbet alacagınızı tahmin ediyorum ve tekrar sorular soracaksınız bu konuda doganay bey çok bilgili kısacası sizi aramızda konuşmanızı beklerim her konuda yardımcı olacagına adım gibi eminim kısa sürede tekrar sizi görmek isteriz saygılarımla (sizin başınızı agrıttıysam çok özür dilerm )tekrar saygılarımla ....

Oyla 0
Estağfirullah teşekkür ederim evde muhabbet kuşum var bundan sonraki temenim sorularım keyif soruları olsun Elimdeki yavru kuşları dostlarıma verdim sağolsun hersorduğum soruya cevap en kısa zamanda geldi cevaplarıyla da destek oldu eger evde kuş olmadaydı almazdım bizlere keyif veren bu hayvanlara ticari bakılmamalı değer verilmeli

Oyla 0