Ayni gun catlayan 2 yumurta 🙂

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bluefish
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maalesef yumurtadan benim cikardigim yavru oldu.
Digerinin durumu daha iyi ama cok yavas gelisiyor tuy kanatlar v.s.
Yemi biraz daha kati bir kivam ile hazirlamaya basladim her defasinda kurdani suya batirip sonra mamaya batirip biraz daha akiskan bir kivam ile son iki beslemem daha iyi oldu sanki.
Hic gaz yapmadan kursagi tamamen beyaz&sari mama ile doldurabildim.

Maalesef yumurtadan benim cikardigim yavru oldu.
Digerinin durumu daha iyi ama cok yavas gelisiyor tuy kanatlar v.s.
Yemi biraz daha kati bir kivam ile hazirlamaya basladim her defasinda kurdani suya batirip sonra mamaya batirip biraz daha akiskan bir kivam ile son iki beslemem daha iyi oldu sanki.
Hic gaz yapmadan kursagi tamamen beyaz&sari mama ile doldurabildim.
Kaybınız için üzüldüm 😔
Evvet malesef amaçların beslediği kuş gün gün gelişiyor ve hızlı gelişiyor ama Bizim müdahale ettiklerimiz yavruların işi daha Zor umarım hayata tutunurlar ama oldu ya başarısız bir sonuçlandı üzülmeyin

Gelişimi geç olan çok yavru gördüm, kendim de yetiştirdim. Bu büyümesine engel değil ama süreci epey uzatıyor. Umarım hayata tutunur. Sonradan çıkan bebek için üzüldüm :(

Kaybınız için üzüldüm 😔
Evvet malesef amaçların beslediği kuş gün gün gelişiyor ve hızlı gelişiyor ama Bizim müdahale ettiklerimiz yavruların işi daha Zor umarım hayata tutunurlar ama oldu ya başarısız bir sonuçlandı üzülmeyin
Bu haftayi cikardik haftaya insallah biraz daha toparlar.
Insallah tutunur ya sanssiz yavru.

Gelişimi geç olan çok yavru gördüm, kendim de yetiştirdim. Bu büyümesine engel değil ama süreci epey uzatıyor. Umarım hayata tutunur. Sonradan çıkan bebek için üzüldüm :(
Hayatta kalmasi onemli, sonrasi bi sekilde gelisimi tamamlanir diye anliyorum Hocam sizin dediginizden.
Umudumuzu koruyoruz bakalim.