B Vitamini Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hazal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hazal

Yönetici
Moderatör
Merhabalar,uzun süredir tüy sorunumuz için aldığım Versele Laga muta-vit kullanıyorum.Artık bu problem kalmadı şükür.Ürünü atacağım artık(skt yakın olduğu için) ama gene alsam mı kararsız kaldım.Bu ürün B vitaminine muadil olarak kullanılır mı acaba?Yoksa Bt amin forte ya da Quiko b vitaminlerinden birini mi seçsem? Tüy dökümü gene başımıza bela olur diye de korkuyorum:(

Ekli dosyalar

• 45A5EBDF-6A4E-4F85-9D24-D01004F8DF7F.jpeg
    45A5EBDF-6A4E-4F85-9D24-D01004F8DF7F.jpeg
    152.8 KB · Görüntüleme: 7
Merhabalar,uzun süredir tüy sorunumuz için aldığım Versele Laga muta-vit kullanıyorum.Artık bu problem kalmadı şükür.Ürünü atacağım artık(skt yakın olduğu için) ama gene alsam mı kararsız kaldım.Bu ürün B vitaminine muadil olarak kullanılır mı acaba?Yoksa Bt amin forte ya da Quiko b vitaminlerinden birini mi seçsem? Tüy dökümü gene başımıza bela olur diye de korkuyorum:(

İçerik görselini nereden aldın bilmiyorum ama bu ürünün içeriğinde laktoz yok. Versele laganın sitesindeki içerik aşağıdaki görseldeki gibidir.

Screenshot_3.png

Oyla 0
Ben sizinle konusunca mutavit almayı düşündüm ancak oyumu bt amin forteden yana kullandım. İçinde elektrolit olmasıda artıydı benim için.

Oyla 0
Bt amin fortenin içeriğindeki yardımcı maddeler sebebiyle ben tercih etmiyorum ve önermiyorum.

Oyla 0
İçerik görselini nereden aldın bilmiyorum ama bu ürünün içeriğinde laktoz yok. Versele laganın sitesindeki içerik aşağıdaki görseldeki gibidir.

Ekli dosyayı görüntüle 7454
Orijin sitesine bakmadım evet sağolun :) memnunum aslında,bizi sürekli tüy dökümü döngüsünden kurtardı.B vitamini olarak yeterli derseniz devam edeyim.Alalı 10 ay kadar oldu bitiremedik normal olarak,tarihi geçiyor atacağım mecbur.Teşekkür ederim.

Oyla 0
Orijin sitesine bakmadım evet sağolun :) memnunum aslında,bizi sürekli tüy dökümü döngüsünden kurtardı.B vitamini olarak yeterli derseniz devam edeyim.Alalı 10 ay kadar oldu bitiremedik normal olarak,tarihi geçiyor atacağım mecbur.Teşekkür ederim.

Fazlasıyla yeterli.

Oyla 0
Yeterli olacaktır. İyi denilebilecek bir üründür. Farklı bir ürüne geçilecekse Quiko nun bio ya da quiko biotin öneririm.

Oyla 0
Akyolkardeşler getiriyor Ümit. Standlarınıda açıyorlar yarışmalarda.

Oyla 0
Akyol kardeşler’de gördüm sanırım.Orası da güvenilir diye biliyorum.Zaten belli başlı bir kaç siteden almaya çalışıyorum böyle şeyleri.Nekton artık bulunmuyor maalesef :( gene de %100 orijinal midir bilemem tabi.

Oyla 0