B_PURE VERSELE LAGA ürün tanıtımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vitaminli bira mayası
Vitaminlerle zenginleştirilmiş kuru, en kaliteli bira mayası. Güvercinlerin genel durumunu ve eğitim ruhunu geliştirir.

Güvercinlerin eğitim ruhunu geliştirir
Genel durumu artırır
Esansiyel amino asitler ve B vitamini açısından zengin

KOMPOZİSYONbira mayası-saccharomyces cerevisiae (%97), sodyum klorür
ANALİTİK BİLEŞENLER
ham protein %45.4, ham lif %0.9, ham yağ %0.4, ham kül %6.8, lisin 31200 mg/kg, metiyonin 4900 mg/kg, sodyum 1080 mg/kg

KATKI MADDELERİ/KG
BESİN KATKI MADDELERİ
3a672a A vitamini 275000 IU, 3a671 D3 vitamini 55000 IU, 3a300 C vitamini 750 mg, 3a700 E vitamini 625 mg, 3a710 K3 vitamini 22 mg, 3a821 B1 vitamini 50 mg, B2 vitamini 96 mg, 3a841 kalsiyum D-pantotenat 300 mg, 3a831 B6 vitamini 113 mg, B12 vitamini 0.15 mg, 3a314 niasin 875 mg, 3a316 folik asit 10 mg, 3a880 biotin 4 mg, 3a890 kolin klorür 12500 mg

KULLANIM TALİMATLARI
Daha önce 1 tatlı kaşığı Oropharma Form-Oil Plus (yağ karışımı) veya Oropharma Sarımsak Yağı dökülmüş 1 kg tahıl ile 1 tatlı kaşığı B-Pure'u tüm yıl boyunca haftada bir kez karıştırın.
Günlük taze yapın.

İPUÇLARI
Her seferinde Oropharma Sarımsak Yağı veya Oropharma Form-Oil Plus ile birlikte taze yapılması ve birkaç saat kurumaya

Herkese merhaba ☺️
Size kullanma fırsatı bulduğum ve kuşlar için çok önemli bira mayasıni tanıtmak isterim. Öncelikle @grpet hocama teşekkür ederim ürünü kullanma fırsatı buldum sayesinde🙏

Ürünün resimlerini konunun başına ekledim pütürlü bir dokusu var kokusu tavuk yemine benziyor buğday değil ama civcivlere verilen yem ile birebir aynı bir kokusu var kuşların rahatsız olacağı bir kokuda değil bira mayası olduğuna bakmayın ekşi bir kokusu yok🙂
Kullanım ölçülerini de yukarıda belirttim ama benim 4 kuşum var ve yaş mama kullanmadığım için Bir yumurta ölçüsünde oluyur hazırladığım mama bu yüzden bir çay kaşığının yarısından az kullandım. Etki etmesi için mamaya ek ürün kullanamadım kuşlarım keyifle yedi bir kuşumun dışkısı dağınık olmasada normalden biraz farklı tüyde olduğu için şuan sorun etmiyorum takipteyim ve bu ürünün etkisini merak ediyorum duruma göre faydası olup olmadığını detaylıca yazarım

Bira mayası bence kuşlar için önemli bir ürün. Bu tanıtımda ki ürünü kullanmadım ancak içeriği iyi görünüyor. Konu için teşekkür ederim 🤗