Beautiful Food Mama'yı konuşuyoruz

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba arkadaşlar, bugün beautiful food'un değerli firma görevlilerinden Murat Bey ve ekip arkadaşlarıyla tanışma fırsatı buldum. Bir öncesi gün özel mesajdan yazışmıştık ama tesadüf oldu diyelim :) .

iyikus.com olarak BF ürünlerini bir konuşalım istedim. Bir kaç görsel ekleyeceğim sizin için. Sizlerde olumlu ya da olumsuz mama hakkında ki düşüncelerinizi iletirseniz sevinirim. Bu arada denemem için ürün çeşitlerinden hediyeler verdiler. Çok teşekkür ederim kendilerine. Talep eden olursa bir miktar kargo ile gönderim sağlayabilirim.

Kendileri mamanın gelişimi için her öneriyi dikkate almaktadırlar. Bu nedenle özellikle böyle bir konunun yararlı olacağını düşündüm.

Bunlar kendi çektiğim içerik. Kiremit rengi olan kızıştırıcı özelliği olan Love maması
WhatsApp Image 2021-10-02 at 23.20.32.jpegloveon.jpg
lovearka.jpg

Diğer görseller de kurtlu ve meyveli ürünlerine aittir.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.36 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.36 (1).jpeg
    206.1 KB · Görüntüleme: 7
  • WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.36.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.36.jpeg
    206.6 KB · Görüntüleme: 13
  • WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.37.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.37.jpeg
    322.3 KB · Görüntüleme: 15
  • WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.40 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.40 (1).jpeg
    196.3 KB · Görüntüleme: 15
  • WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.40.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-02 at 22.48.40.jpeg
    296.7 KB · Görüntüleme: 14
Ürünlere geçmeden önce, ilk olarak web sitesi için bir iki yorum yazmak istiyorum. Öncelikle ürün içierikleri ve görselleri karışmış biraz. Farklı üründe farklı görsel yada farklı içerik yazılmış. Bazılarında ise hiç içerik yok. Bazılarında da yazım hataları var.. 250 gr lık bazı ürünler çıkmıyor, tıklıyorsun ana sayfaya yönlendiriyor. Eğer ürünlerin 250 grlık olanları yoksa böyle bir seçenekte olmamalı.. Özetle web sitesini elden geçirmeleri düzenlemeleri gerekiyor...

Ürünler hakkında da kısaca yorumlarımı yazıyım..

Beautiful Food Love Kızıştırma ve Doluluk Kuş Maması

Kızıştırma mamasının içeriğinde keçi boynuzu tozu, üzüm çekirdeği tozu, deve dikeni tohumu, polen, kekik, tam buğday unu, mısır unu olmasını beğendim. Bamya tohumu, peynir altı tozu, zeytin yaprağı, haşhaş, balık unu, nijer aspur ve bal olmasını ise sevmedim. Mamada ekstra vitamin katıkısı olmasınıda sevmiyorum..

ÜRÜN İÇERİĞİ;
1) Keçi Boynozu
2) Isırgan Tohumu
3) Üzüm Çekirdeği
4) Bamye Tohumu
5) Devedikeni Tohumu
6) Peynir Altı Tohumu
7) Zeytin Yaprağı
8) Haşhaş
9) Çörek Otu
10) Tarçın
11) Zencefil
12) Polen
13 ) Kekik
14 ) Balık Unu
15 ) Ayçekirdeği Yağı
16) Nijer
17 ) Aspur
18 ) Sağlık Tohumu
19) Tam Buğday Unu
20 ) Mısır Unu
21) Bal
22) Biyotin B-7
23 ) Probiyotik
24 ) Prebiyotik
25 ) Elektrolit
26 ) Selenyum
27 ) Vitamin – A
28 ) Vitamin -D3
29 ) Vitamin -E
30 ) Vitamin-C
31 ) Vitamin-K3
32 ) Vitamin -B1
33) Vitamin – B2
34) Vitamin B6
35 ) Vitamin B5
36 ) Vitamin B3
37 ) Vitamin B9

Beautiful Food'un diğer Kurtlu, Ballı, Yumurtalı, Polenli Mamaları hakkında..

Ürünlerin içerikleri hemen hemen aynı olduğu için, ve sitelerinde ürün isimleri ürün içerikleri karışık olduğu için, diğer ürünleri bir arada değerlendiricem.. Ben mamada bal ve yumurta olmasını istemiyorum açıkçası. Yumurta dediğiniz şey pis pis ilaç kokuyor. Bu tarz kuş ürünlerinde 0 numara organik yumurtada kullanılmayacağı içinde hiç olmamasını tercih ediyorum.. Bal ise bildiğiniz gibi şeker deposu. Şekerde kuşların en büyük sorunlarından biri olan mantarı azdırır. Un kurdu ve balık unu gibi besinler içinde çok emin değilim açıkçası...

Ürün İçeriği;
1-) Tam Buğday Unu
2-) Mısır Unu
3-) Balık Unu
4-) Yumurta
5-) Peynir Altı Tozu
6-) Deve Dikeni Tohumu
7-) Zeytin Yaprağı
8) Un Kurdu
9-) Keçi Boynuzu
10-) Sağlık Tohumu
11-) Zencefil
12-) Tarçın
13-) Çörek Otu
14-) Bal
15-) Aspur
16-) Nijer
17-) Yulaf
18)Polen

Beautiful Food Meyveli Kuş Maması

Kuru meyve parçacıkları eklenmiş ürünleride tercih ve tavsiye etmiyorum. Zira bu meyveleri kurutma esnasında bir takım işlemlerden geçiriyorlar. İlave tatlandırıcı, koruyucu, falan fistan bir sürü şey.. Zaten mamaya meyveyi sebzeyi taze taze rendeleyip ekliyoruz gerek yok...

Ürün açıklaması yok!

Beautiful Food Best Kuru Kuş Maması

Ürün açıklaması yok!

Özetle böyle ufak değişikliklerle bir sürü ürün çıkarmak yerine, temel besinlerden oluşan tek bir tane mama çıkarmak, ve isteyene yanında kızıştırma katkısı, ne bileyim farklı ürünleri içerren farklı mama katkıları sunmak daha iyi olur diye düşünüyorum...

Ürünlere geçmeden önce, ilk olarak web sitesi için bir iki yorum yazmak istiyorum. Öncelikle ürün içierikleri ve görselleri karışmış biraz. Farklı üründe farklı görsel yada farklı içerik yazılmış. Bazılarında ise hiç içerik yok. Bazılarında da yazım hataları var.. 250 gr lık bazı ürünler çıkmıyor, tıklıyorsun ana sayfaya yönlendiriyor. Eğer ürünlerin 250 grlık olanları yoksa böyle bir seçenekte olmamalı.. Özetle web sitesini elden geçirmeleri düzenlemeleri gerekiyor...

Ürünler hakkında da kısaca yorumlarımı yazıyım..

Beautiful Food Love Kızıştırma ve Doluluk Kuş Maması

Kızıştırma mamasının içeriğinde keçi boynuzu tozu, üzüm çekirdeği tozu, deve dikeni tohumu, polen, kekik, tam buğday unu, mısır unu olmasını beğendim. Bamya tohumu, peynir altı tozu, zeytin yaprağı, haşhaş, balık unu, nijer aspur ve bal olmasını ise sevmedim. Mamada ekstra vitamin katıkısı olmasınıda sevmiyorum..

ÜRÜN İÇERİĞİ;
1) Keçi Boynozu
2) Isırgan Tohumu
3) Üzüm Çekirdeği
4) Bamye Tohumu
5) Devedikeni Tohumu
6) Peynir Altı Tohumu
7) Zeytin Yaprağı
8) Haşhaş
9) Çörek Otu
10) Tarçın
11) Zencefil
12) Polen
13 ) Kekik
14 ) Balık Unu
15 ) Ayçekirdeği Yağı
16) Nijer
17 ) Aspur
18 ) Sağlık Tohumu
19) Tam Buğday Unu
20 ) Mısır Unu
21) Bal
22) Biyotin B-7
23 ) Probiyotik
24 ) Prebiyotik
25 ) Elektrolit
26 ) Selenyum
27 ) Vitamin – A
28 ) Vitamin -D3
29 ) Vitamin -E
30 ) Vitamin-C
31 ) Vitamin-K3
32 ) Vitamin -B1
33) Vitamin – B2
34) Vitamin B6
35 ) Vitamin B5
36 ) Vitamin B3
37 ) Vitamin B9

Beautiful Food'un diğer Kurtlu, Ballı, Yumurtalı, Polenli Mamaları hakkında..

Ürünlerin içerikleri hemen hemen aynı olduğu için, ve sitelerinde ürün isimleri ürün içerikleri karışık olduğu için, diğer ürünleri bir arada değerlendiricem.. Ben mamada bal ve yumurta olmasını istemiyorum açıkçası. Yumurta dediğiniz şey pis pis ilaç kokuyor. Bu tarz kuş ürünlerinde 0 numara organik yumurtada kullanılmayacağı içinde hiç olmamasını tercih ediyorum.. Bal ise bildiğiniz gibi şeker deposu. Şekerde kuşların en büyük sorunlarından biri olan mantarı azdırır. Un kurdu ve balık unu gibi besinler içinde çok emin değilim açıkçası...

Ürün İçeriği;
1-) Tam Buğday Unu
2-) Mısır Unu
3-) Balık Unu
4-) Yumurta
5-) Peynir Altı Tozu
6-) Deve Dikeni Tohumu
7-) Zeytin Yaprağı
8) Un Kurdu
9-) Keçi Boynuzu
10-) Sağlık Tohumu
11-) Zencefil
12-) Tarçın
13-) Çörek Otu
14-) Bal
15-) Aspur
16-) Nijer
17-) Yulaf
18)Polen

Beautiful Food Meyveli Kuş Maması

Kuru meyve parçacıkları eklenmiş ürünleride tercih ve tavsiye etmiyorum. Zira bu meyveleri kurutma esnasında bir takım işlemlerden geçiriyorlar. İlave tatlandırıcı, koruyucu, falan fistan bir sürü şey.. Zaten mamaya meyveyi sebzeyi taze taze rendeleyip ekliyoruz gerek yok...

Ürün açıklaması yok!

Beautiful Food Best Kuru Kuş Maması

Ürün açıklaması yok!

Özetle böyle ufak değişikliklerle bir sürü ürün çıkarmak yerine, temel besinlerden oluşan tek bir tane mama çıkarmak, ve isteyene yanında kızıştırma katkısı, ne bileyim farklı ürünleri içerren farklı mama katkıları sunmak daha iyi olur diye düşünüyorum...
Alinir.mi yoksa gereksiz bır ürün mu sence

Öncelikle denenebilir. Ancak nihai kararı siz vermelisiniz.

@Malkoçoğlu ürünün içine ekstradan vitaminler ekleniyor olabileceği gibi kullanilan ürünlerin oluşturduğu değerler de olabilir. Örneğin balık unu tüm mamalarda bulunan ve protein dengesini olusturan temel ilavelerdendir. Diğer dediklerine katilmamak elde değil. Teknoloji çağında en çok yatırım gerektiren belki de ilk şey görüntü kalitesidir. Yazım sorunlarini maalesef bende fark ettim ürün üzerinde. Best ürününün içeriğini ekleyeceğim fotoğrafını çekip.
Edit:

Ekli dosyalar

• SAVE_20211003_185940.jpg
    SAVE_20211003_185940.jpg
    613.4 KB · Görüntüleme: 10
  • SAVE_20211003_190046.jpg
    SAVE_20211003_190046.jpg
    609.1 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Öncelikle kuş besleyen herkesin mutlaka mamada kullanması lazım. Kuşları sadece yemle beslemek besin değeri açısından yetersiz. He bu beutiful olur yada farklı bir marka olur orası size kalmış. Ama düzenli mama vermek gerekiyor.. Beutiful mama konusunda ise ürün içerikleri benim hoşuma gitmedi. Yinede tercih sizin...