Ben BurakKaragozTr

BurakkaragozTr

Yeni Üye
Merhaba,

Ben Burak Karagöz, 28 yaşında özel sektörde raporlama ve analiz uzmanı olarak çalışıyorum.
Bursa'da yaşıyorum.

5 takım muhabbet kuşum var. Hedefim çok daha profesyonel bir hobi hane kurmak.
Şu anlık üretime balkonumda(Kapalı) devam ediyorum.

Ekibimde rainbow, show kırığı, yerli, çekoslavak gibi cinsler yer almakta :)
Her zaman mesaj kutum destek için açıktır.

Kendinize iyi bakın.

Planlarım uzun zamanlı. Yavaş yavaş sağlam adımlarla ilerlemeye çalışıyorum. 2 sene oldu çift kuş beslemeye başlayalı.
Hedeflerim ve hayallerime en iyi şartlarda kavuşmak temennim :)

İyi temenniniz için çok teşekkür ederim :)

Tavsiye ihtiyacınız yoktur muhakkak ancak yine de sadece hedepinizde beslemek istediğiniz kuşlar için yatırım yapmanızı ve şimdiden araştırmanızı öneririm. Hatta hoşunuza giden özellikteki kuşları yavru da olsa toplamaya başlamalısınız.

Hoş geldiniz. Ne mutlu kuşlarınıza sizin gibi bir sahibe aitler. Umarım hobiniz daha çok genişler bir sürü yavrunuz olur. ✨?

Tavsiye ihtiyacınız yoktur muhakkak ancak yine de sadece hedepinizde beslemek istediğiniz kuşlar için yatırım yapmanızı ve şimdiden araştırmanızı öneririm. Hatta hoşunuza giden özellikteki kuşları yavru da olsa toplamaya başlamalısınız.
Ne demişler bin bilsen de bir bilene sor. Tavsiyelerinize her zaman açığım.
Hedefimde olan kuşlar için bir çok kişiyi takip etmekte ve fiyat bilgileri edinmekteyim. Damızlıklarımı da dediğiniz gibi yavrudan alıp kendi bakımıma ve ortamıma alıştırarak sağlıklı bir koloni kurmayı planlıyorum.

Hoş geldiniz. Ne mutlu kuşlarınıza sizin gibi bir sahibe aitler. Umarım hobiniz daha çok genişler bir sürü yavrunuz olur. ✨?
Hoş buldum. Çok teşekkür ederim. İnşallah sizinde herşey gönlünüzce olur.
Hoşgeldiniz aramıza
Hoş buldum, teşekkür ederim :)