Ben Kimim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ece A.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ece A.

iyikus.com Üyesi
umarım doğru yerde doğru konuyu yazıyorumdur..

Kendimi bildim bileli hayvanlarla içli dışlıyım♥ Elimden geldiğince -hayvan ne olursa olsun- peşlerinde koşar, yardımcı olmaya çalışırım. İstanbul/Avrupa bölgesinde yaşıyorum. Sahiplendiğim ve sokakta sahip çıktığım, yine sokakta yardıma muhtaç birçok farklı hayvana elimden geldiğince evimi açtığım çok fazla canla iyi, çok güzel aynı zamanda üzücü tecrübelerim bulunmakta ama asıl konumuz "iyikuş" dan yola çıkarak, benim bu forumda olma sebebim; şuan ki beslediğim mubişim canım oğlum MAP/PAŞA'dır.

Tüm kanatlı dostlarımız ve diğer dilsiz dostlarımıza sağlıklı günler dilerim♥

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Beslediğiniz canları görmek isteriz 🙂 her türlü canlıya el uzatmaktan faydalı olmaktan keyif alan biriyim bende her Sabah balkon kapısına gelip gagasıyla ev ahalisini uyandırıp yiyecek isteyen bir kargam var mesela
Arada içeri girip yemeklikleri aşırdigida oluyor 😄
Balkon camim sürgülüdur her açtığımda sürgünün sesinden tanıyıp koşa koşa gelen bir sürü kedim var evde ise 7 Tane Forpus 3 tane de muhabbet kuşu besliyorum
Yakın zamanda kedi sahiplenmek istiyoruz nasip olursa siz yazınca benimde içimden bunları yazmak geldi aramıza tekrardan hoş geldiniz 🙂

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Beslediğiniz canları görmek isteriz 🙂 her türlü canlıya el uzatmaktan faydalı olmaktan keyif alan biriyim bende her Sabah balkon kapısına gelip gagasıyla ev ahalisini uyandırıp yiyecek isteyen bir kargam var mesela
Arada içeri girip yemeklikleri aşırdigida oluyor 😄
Balkon camim sürgülüdur her açtığımda sürgünün sesinden tanıyıp koşa koşa gelen bir sürü kedim var evde ise 7 Tane Forpus 3 tane de muhabbet kuşu besliyorum
Yakın zamanda kedi sahiplenmek istiyoruz nasip olursa siz yazınca benimde içimden bunları yazmak geldi aramıza tekrardan hoş geldiniz
bunları okumak bilmek beni de çok mutlu etti🙂
daha dün 2 tane yeni doğan kedi buldum, dünden beri bebeklerle uğraşıyorum. bugün annesini de buldum o kadar mutlu oldum ki.. sokakta sahip çıktığım toplam 12 kedi var diyebilirim, elimden geldiğince her dertlerine eksiklerine yetişmeye çalışırım. (tabi bu sayı her zaman değişiyor, gidenler oluyor yenileri geliyor, yeni bebekler vs)
2 yıl önce rot cinsi bir köpeğim vardı ne yazik ki yaşlılıktan vefat etti..
daha önce yoldan yine yardıma muhtaç yavru karga, yavru martı getirmişliği var babamın🙂 karga çabuk ayaklandı. martı uzun bir süre bizimle kaldı ama büyüdü ve uçtu gitti♥
küçüklüğümden beri aslında dediğim gibi bir çok hayvanla iç içe oldum, civciv, ördek,su kapluşu vs 😅 Map gelmeden önce bir tane Gecko sahiplenmeyi düşünüyordum.
Yakın zamanda fotoğraflarını da paylaşacağım sizler için🙂