iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Benelux Üretici yemi için ortak arıyorum /Ankara

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Arkadaşlar merhaba, yem stoğum bitmek üzere ve yem arıyorum. Farklı bir marka almak istemediğim için benelux çuval yem alıp bölüşebiliriz. Forumda Ankara'dan yem alacak sadece 1 kişi varsa 10/10 kg bölüşebiliriz. Güncel fiyatı kargo dahil 250 Lira. Almak istediğim yem şu;

Şuan kullandığım yemdir ve memnunum zaten biliyorsunuz :)

Muratsani

Yönetici
Moderatör
İstanbulda olsaydın ayarlardık hocam birşeyler...Tabi ben genelde 5 kg alıp diğer verseleyle birleştiriyorum... Anlamlı bir dayanışma (y)

Ümit T.

Uzman Yetiştirici
Arkadaşlar merhaba, yem stoğum bitmek üzere ve yem arıyorum. Farklı bir marka almak istemediğim için benelux çuval yem alıp bölüşebiliriz. Forumda Ankara'dan yem alacak sadece 1 kişi varsa 10/10 kg bölüşebiliriz. Güncel fiyatı kargo dahil 250 Lira. Almak istediğim yem şu;

Farukla bölüş işte kanka :D

Pastel

iyikus.com Üyesi

Doğanay Hocam 10 kg bana çok olur bayatlar tek Pastel var şuan. Bana düşecek 10kg ya ortak olacak varsa Ankara da olabilir :)

Üst Alt