Benexol?

Çağla kaymak

iyikus.com Üyesi
Şu an hamile olan dişi için benexol kazısam suluğa çok az, kuşlara iyi gelir mi? Elimde vitamin yok ve biraz vitamin vermek istiyorum. Zararı olur mu?

Halil Yildiz

iyikus.com Üyesi
B vit yumurtali süreçte verilebilirsiniz ama o ilacı vermek dogru olur mu bilemiyorum. Beşeri bir ilaç sonuçta. Fırsat bulursanız alin derim. Ayrıca haşlanmış yumurtada bolca B vit. Bulunur

Oyla 0

Çağla kaymak

iyikus.com Üyesi
Yumurtayı her gün vermek de istemiyorum buradan danıştıklarım bir ver diyor bir verme bu yüzden 2-3 gün koyuyorum araya

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Böyle bir süreçte yeni uygulamalara gitmek yanlış olabilir. Bahsettiğiniz ürün verilebilir lakin kuluçka evresinde ters tepebilir. Mamada yeteri kadar B vit oluyor arkadaşın dediği gibi. Haftada 1 kez bile olsa yeterli gelecektir.

Oyla 0

Çağla kaymak

iyikus.com Üyesi
Şimdi bir tane yumurta aldım ancak numaralandırma yaptırmayacak kadar kıskanıyor anne kuş. Temizlik konusunda beni epey zorlayacak gibi. Ne yapacağım bilmiyorum.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
yuvalıktan çıkarttıktan sonra hızlıca yapabilirsiniz diye düşünüyorum ama tabi dikkatli olmak lazım. Bu süreçte çok stresliler birde bizlerden kaynaklı ek stres hoş olmayacaktır.

Oyla 0